Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyum nem segít a fogyásban...

Csilla200 kérdése:

Anyum nem segít a fogyásban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én magamnak nem vehettek semmi,de ha anyumnak mondom ,hogy vegyen nekem ezt meg azt mindig azt mondja MAJD. ÉN nekem már elegem van ,hogy folyton majd . És idegesít ,hogy mindenki az iskolában csak a súlyommal tud jönni . Elegem van ,hogy egy rossz tulajdonságomat nem tudják , mert ha vita van akkor elég annyit mondani ,hogy te kövér disznó . De anyum miatt nem tudok lefogyni , pedig én szeretnék , nagyon. Mit tegyek ?
2014. máj. 17. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lehet "hagyományos" étrend mellett is fogyni, csak nehezebb. Persze csökkenteni kell az elfogyasztott mennyiséget, illetve kerülni egyes ételeket (pl édesség - de gyanítom nem ezt kapsz főétkezésekre, hogy ne lehessen megoldani), és legfőképp mozogni. Mikor tizenéves voltam (és hülye ahhoz, hogy rendesen utánaolvassak; csak a "kevesebb kalóriát kell bevinni mint amit felhasználok" - amúgy igaz - összefüggést ismertem) így fogytam le 10+ kilót 2-3 hónap alatt úgy, hogy nem éheztem.
2014. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az a helyzet ,hogy csak hétvégén van főétkezésem , hétköznap nincs . És hétvégén is a szokásos ebéd a rántott hús és a krumpli .
2014. máj. 17. 22:38
 3/25 anonim ***** válasza:
Mit eszel hétköznap? Min kéne változtatnia anyukádnak?
2014. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hétköznap általánosan szendvics reggel és délután. Itthon is szendvics szóval sokban nem nagyon változik. Anyumnak azon kéne változtatni ,hogyha én adok neki pl. egy receptet ,hogy ezeket vegye meg nekem, megvenné és nem folyton azt mondja,hogy majd.
2014. máj. 17. 22:53
 5/25 anonim ***** válasza:

És mit ebédelsz? Nincs menza? Soha nem eszel főtt ételt hétköznap?

Nem lehet, hogy anyukádnak nincsen pénze megvenni azokat, amiket szeretnél?

2014. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát az igaz ,hogy egyedül nevel engem és a tesómat ,de akkor is én egyre jobban haladok a kórház felé ,és még nincs kedvem meghalni 20 évesen . Amúgy van menza ,de nagyon rossz ,volt ,hogy valaki amiatt lett rosszul.
2014. máj. 17. 22:59
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A rántott hús az király csak nem krumplival. Zöldséget egyél hozzá, pároltat. 1 kg répa 110 forint 1 kg brokkoli 500 (mélyhűtött) a spenót 170 ha szereted, tojást is ehetsz. A szénhidrátot csökkentsd és gyalogolj sokat tempósan, ennél jobb zsírégető gyakorlat kevés van.

Legyél kreatív, 20 éves vagy ne anyukádat okold ha nem tudsz fogyni :) Gondolkodj és cselekedj, készítsd el magadnak a kaját legyél önállóbb :) Gondolt át a kajálásod és a mozgást.

Sikerül, hali

2014. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
20 évesen van képed anyádat okolni mert dagadt vagy? Kapj már a fejedhez! Felnött választopolgár vagy, magadért TE VAGY FELELÖS!!!!!!!!
2014. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de nekem úgy hangzik hogy te csak anyukádat hibáztatod.

Majd 20 éves vagy és nem tudsz magadnak megfőzni egy receptet? Legyél elszántabb. Pl menj diákmukára és vegyél magadnak zöldséget gyümölcsöt és hozzávalókat. Délig egyél gyümölcsöket, minél többet. Ebédre és vacsorára pedig semmiképp se húst és krumplit, max csak heti egyszer.

Te a menzát és anyukádat is hibáztatod, pedig már elég idős vagy ahhoz hogy tudj főzni. Sőt anyukádtól is átvehetnéd a terhet ha néha te magad főznél, nem hiszem hogy nem lehetne vele megbeszélni.

Pl nézz utána a recepteknek vega konyhákban, vagy ha mindenképp húsosat szeretnél akkor reform vagy hasonló konyhákban. Ne mond már hogy ez olyan bonyolult lenne, én csak kicsit vagyok idősebb mint te de már rég én főzök magamra.

2014. máj. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Elmész diákmelózni, pénzeden pedig veszel zöldségeket (húst ezek szerint kapsz otthon).


Mi a gond?


Másik: osztálytársaiddal ne foglalkozz. Amíg ilyen szinten vannak, addig csak lépj át rajtuk. Lehet ebben az életükben már lelki nyomorékok maradnak, lehet majd 20-30 év múlva megérnek, neked mindegy, ne foglalkozz velük. Hangyák, ne miattuk akarj megváltozni, hanem az egészséged miatt.

2014. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!