Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó fogyokúr...

Ajánlanátok valami jó fogyokúrás reggelit?

Figyelt kérdés

mindenképp olyan kéne amitől nem hízok de reggel 6-tól délután 3 ig nem eszek ugyhogy olyan kell amitől jóllakok

légyszi irjatok vmi jó :)



2014. máj. 21. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tojás kevés olajon vagy főzve sok zöldség kenyér nélkül.Vagy zabkása.
2014. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Tojásrántotta három-négy tojásból, zsiradék nélkül sütve, zöldséggel (kígyóuborka, paradicsom, paprika, kaliforniai paprika, jégsaláta...)


Kifli/zsömle szendvics, sok salátával, kis sajttal, valamilyen felvágottal


Gyümölcsök (alma, narancs, eper, dinnye... ami épp van)

2014. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Mi a baj a zsiradékkal?? Az KELL.


Tojásrántotta az nagyon jó, sok zöldséggel, kolbásszal esetleg..


Zsömle, kifli nem sokat ér, és még rövid időn belül éhes is leszel utána..


De salátát is vihetsz, sült husival :)

2014. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki reggel 6-tól délután 3-ig nem eszik, megehet akár 2 zsemlét is nyugodtan, nem fog hízni tőle.Kivéve, ha 3-kor megeszik egy fél disznót sült krumplival meg egy komlett csokitortát.

Nyugodtan egyél, ami jólesik, inkább arra figyelj, hogy az ebéd normál adag legyen, ne dupla. Figyelj a minőségére, sok fehérje, kevés szénhidrát. Vacsorára pedig csak valami könnyűt, pl. salátát.


Nem kell félni, ha valaki megeszik egy 3 tojásos rántottát egy zsemlével, nem fog hamarabb megéhezni, mintha csak az üres rántottát eszik. Ez konkrétan egy baromság, legalábbis ebben a formában.

2014. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zsiradék nélküli tojás rántotta, mert a zsiradék rossz? De a lisztes pékárú az mehet? Fordított világba csöppentem???

Én is a tojást javasolnám, rántotta vagy főtt tojás, esetleg egy tartalmas tojáslepény? Nagyon finom.

Recept: bármilyen zöldséget amit szeretsz, zsiradékon párolj le, majd dobj rá pár előre felvert tojást. Én cukkinisan, gombásan, újhagymásan eszem. Hozzá paradicsomot vágok.

2014. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az nem egészséges dolog,hogy 9 órán keresztül nem eszel semmit,az koplalás nem diéta annak meg lesz az ára,inkább egészséges táplálkozást ajánlok.
2014. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok tojásos rántotta, sok zsiradékkal és zöldséggel, esetleg. De én bőven megéheznék délre. Sok olajos magvat kéne ennem, hogy 3-ig bírjam, vagy semmit (akkor sem éhezem meg jobban, sőt). 9 óra kihagyás napközben nagyon sok, miért nem eszel? Feltétlenül muszáj vagy csak nem tudsz mit vinni, nincs időd? Utóbbi esetben vinnék olajos magvat. De ezt már biztos unod :D De ha egyszer nem ismerem a Te tested működését, szokásaid, ízlésed...
2014. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Zsiradék nélküli tojás rántotta, mert a zsiradék rossz?"


Hol mondtam, hogy azért zsiradék nélkül, mert az rossz lenne? Miért kell olyat odaálmodni, amit nem mondtam/írtam??

Én zsiradék nélkül készítem, mert úgy szeretem.

És ennek nem mond ellent az, hogy igenis szerintem nyugodtan meg lehet enni egy zsömlét vagy kiflit. Pl. én ilyesmit nem eszem minden nap, de ma reggel azt éreztem, hogy ölni tudnék valami péksütiért, nem tudom miért. Úgyhogy vettem egy kiflit, és tettem bele sajtot, salátát meg paprikát. Hú, de nagy bűn!!!

2014. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

miért lenne koplalás? csak nincs lehetőségem enni :D

mi a véleményetek a Graham kenyeres szendvicsről?

2014. máj. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!