Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hideg vízzel való zuhanyzáss...

Bia678 kérdése:

A hideg vízzel való zuhanyzással lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy lehet vele fogyni és egészségesebb is, mintha csak meleg vízzel zuhanyoznàl.. ez igaz? És hogyan müködik? Esetlek valami tapasztalat?

2014. máj. 21. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Jó is lenne. Imádnám.

Nem, ez nem így működik.

2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Minimális, tehát semennyire.


Az alapja az, mint amikor hideg vizet iszol és a szervezetednek hőenergiát kell pluszban előteremtenie. De! Ez olyan minimális, hogy pár 10 kcal-t jelent, ami szinte semmi.



Sporttal lehet zsírt égetni, és szénhidrát szegény étrenddel.

2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted ha ez igaz lenne, akkor létezne kövér ember???
2014. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
XD FOGYATEKOS
2014. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

A gondolatmenet kb nullát nem ér, ugye oké hogy hideggel a szervezetnek plusz hőt kell termelnie ezt nyáron szokták mondani hogy nagy melegbe ne igyunk nagyon hideg vizet ne fürödjünk nagyon hideg vízbe mert úgy még rosszabb lesz de ezzel fogyni tényleg nem lehet.

Viszont szerintem te itt kavarodtál be, hogy ugye fogyás egyik mellékhatása főleg ha nagyon nagy túlsúlyról van szó és ugye megmarad a lógó bőr, na az ellen ez így jó mert összehúzódhat de ott is hideg meleg zuhany váltó kell.


Ha fogyni akarsz sportolni kell. És egy normális étrend kell.

Nem kell drasztikus 90 napos diéta meg társaik.

Az szinte nem jó semmire. Jónak jó, de nem tartósan.

A lényeg az hogy sport az elsődleges meg normális étrend.

A normál étrend elsősorban a szénhidrátok csökkentése, ha valaki átlag 1 kiló kenyeret eszik meg egy nap azt csökkenteni kellene napi 4 zsömlére mondjuk.

Tésztás ételeket elhagyni, de már az is jó ha durum tésztára cseréjük le.

Semmit nem szabad elhagyni de mindent csökkenteni kell ami károsabb.

Zsíros cukros ételeket minimalizálni.

Nassolást elfelejteni.

3 főétkezés, meg kell hogy legyen. Vagy 3 óránként enni nagyon keveset.

Attól függ ki melyiket tudja betartani leginkább. Lényeg az hogy reggel sokat, este minél kevesebbet.

rengeteg víz ivása, minimum 3 liter. Eltelítésre plusz méregtelenítésre, meg ugye a szervezet nem fogja tárolni a vizet annyira így az is jelenthet súly veszteséget majd, és ennek is így kell lennie. Mert a zsírsejtek a vizet is tárolják ám, már ezzel is csökkenhet a dolog!

De ez mellé ugyanúgy kell a sport!

Persze vannak a fogyasztó bogyók meg tudom is én milyen teák. Ezek csak arra jók hogy segítsék a szervezetet a méregtelenítésbe, de ezek közt is elsősorban inkább a gyógynövény alapúak amikbe kevés vegyi anyag van szinte nulla. Annak mé több értelme van.

2014. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent bizony nem csak szabad, de el is KELL hagyni az étkezéseidből.
2014. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a dolog, én olvastam róla korábban elég sokat. A baj csak az, hogy egyrészt túl hideg víz kell túl sokáig a hatásossághoz, másrészt pedig a test reakciója erre a durva éhség. Nagy önfegyelemmel egyes embereknél mégis lehet hatásos, viszont ez a módszer csak nagyon egészséges, fitt emberek módszere lehet, nem átlagos duci vagyok mivel fogyjak típusú emberkéknek.
2014. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!