Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Télen az ember hajlamosabb...

Télen az ember hajlamosabb jobban elhíni, mint pl. nyáron?

Figyelt kérdés
Ugyan annyit eszem(nem sokat alapból, napi 2x), de kezdek megint hízni... ez azért van mert itt a tél, a hideg, stb?

2013. dec. 4. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
elhízni*
2013. dec. 4. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez azért van mert szemetet eszel
2013. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért van mert hideg van kevesebbet mozogsz nincs kedved időd mert megfagysz...decemberben pl sok a csoki mert mikulás karácsony..sütik..meg amúgy is lehangolt vagy álmos vagy kimerült vagy stresszelsz és evésbe menekülsz..még ha többet nem is,de mást..nassolsz..én is ugyanez vagyok..nem elhízol,ha jól csinálod,csak pár kilót felszedsz :D
2013. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
yepp. értem :'D
2013. dec. 4. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Télen a szervezeted raktározó üzemmódba kapcsol, jobban kívánod a nehezebb, zsíros ételeket. Nyáron simán elvagy friss zöldségeken-gyümölcsökön, de télen a szervezeted is táplálóbbra vágyik.
2013. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nyáron alig ettem, mióta hideg van egy féldisznót meg tudnék enni ha nem figyelek.
2013. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!