Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha nincs...

PorosAnnaBoglárka kérdése:

Szerintetek baj, ha nincs lyuk a lábaim között? Mármint, ha valakinek van az soványnak számít, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
Mert amúgy azt mondják, hogy vékony vagyok, de nekem még nem tetszik. Arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek szép az akinek van, és akinek nincs? Fiúktól is kérnék válaszokat. És megkérek mindenkit, hogy normálisan válaszoljon!
2014. máj. 22. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért ez a "lyuk a lábaim között" elég félreérthetőre sikerült :-) . Mindenesetre szerintem nem vagy még attól kövér, hogy összeér a combod. Általánosban volt egy osztálytársam, akinek valami genetikai betegsége volt, állandóan köhögött és csontsovány volt. Ő még a kezét is be tudta dugni a combjai közé. De ettől még nem ez a követendő példa.
2014. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mindig viszolyogtam az olyan csajoktól, akiknek nem ér össze a combja. kis gibirc csirkék, meg sosem értettem, hogy ha hideg szél fúj, nem fázik a sunájuk?

szerencsére barátnőm combos kis töltött galamb, az ő combjait nézve másra gondolok.


36F

2014. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez alkatfüggő, voltam én csontsovány, mégis összeért a lábam.
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: lehet fázik, viszont melegben nem izzad össze :)
2014. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Genetikai adottság, hogy megfelelő súlynál összeérnek-e a combok vagy sem.


Egyébként a lányoknak három lyukkal kell rendelkezniük a lábaik között.:DD

2014. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csontozattol fugg, nem baj.
2014. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha van. De, ha genetikailag olyan vagy, akkor lényegében szinte soha az életben nem lesz "lyuk"

De nálam, ha alapból vékony vagy, akkor nem gond, ha nincs. Nálam mindenesetre előny. Hogy mi tetszik benne? Azt nem tudom, egyszerűen csak tetszik :D sőt nagyon tetszik

2014. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nem biztos, hogy annyira jó dolog az a sokadik lyuk a lábak között. Jön Minimorris és belerúg egy kisebbet az ilyen hölgyek combjába, akkor szilánkosra törik?


Ha vastag csontú az ember lánya, akkor nem lesz ott a sokadik lyuk. Ettől függetlenül nézhet ki pazarul a hölgy :)

2014. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet a lábadról és eldöntjük XD

Nem vicc.

2014. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, de nem fogok képet küldeni. :) A csontozatom szerintem nem vékony, de nem is vastag, és azért van egy kis lyuk a lábaim között, de csak ha úgy állok. Szóval, ha a térdeimet egymás felé fordítom zárt lábbal, akkor nincs, de ha olyan 4 centire vannak, és előre néznek (de a térdeim összeérnek), akkor van egy olyan 3 cm-es.
2014. máj. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!