Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak milyen edzéste...

14 éves lánynak milyen edzésterveket ajánlotok? Ha napi 5-ször étkezek kis adagokban, mikor mit egyek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem itt kérek konkrét tervet, csak érdekel mások tapasztalata, lehetőleg hasonló korúaké. Minden nap futok 3/4 órát, előtte nyújtok, legalább 100-at felülök+attól függ éppen hogy jön ki súlyzózok, ugrálókötelezek, gugolok. Nem vagyok nagyon kövér, 166 cm és 64 kg. A combom vastag kicsit, meg egy kis hasam is van, de azért izmok is. Azt olvastam a napi 5-szöri étkezés jó módszer, de nem tudom pontosan ilyenkor egy alkalommal mennyit érdemes és mit enni. Az ebéddel hogy van? Olyankor sem ebédelsz rendesen? Ha esetleg valaki színtén hasonlóan diétázik írna tapasztalatokat? Ez milyen tempójú fogyásra számíthatok, ha úgymond új életmód szerint élek?

Előre köszi a válaszokat :D



2014. máj. 23. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 100 g fehérje és 250 g szénhidrát kell a súlyodhoz és ez elosztva 5 étkezésre. A gyaloglás a legjobb zsírégető (tempósan). Rizs, hús, tojás, zöldség, gyümölcs nagy vonalakban. Azt mondom hogy inkább a tükröt nézd és ne a mérleget :)

Sok sikert.!

2014. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem :)

Tudom hogy a tükröt kell nézni, mert az izom is súly, de na, akkor is leírtam :)

Még egy kérdésem lenne: mondjuk 1 kg csirkében, vagy rántotthúsban miből mennyi van? Van ilyen oldal, ahol ezeket és még más kajákat is ilyen szempontból leírnak?

2014. máj. 24. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, azért jobb a tükör mert az izom nehezebb mint a zsír és igazából a mérleg megtévesztő lehet :)

1 kg csirkemellbe 250g fehérje van. 1 kg rizsbe meg kb 700 g szénhidrát. 2db tojásba ami kb 100g abban pedig 13 g fehérje van. Egyébként szándékosan nem írtam tejterméket mert az nem igazán jó ahogy a hüvelyesek sem. Én ezt a két dolgot nem eszem meg :)Itt le van írva miben, miből, mennyi van.


[link]


Most csak úgy rákerestem de nem szoktam nézni. Nálam örökké a csirkemell meg a zöldségek mennek, hozzá vagy rízs vagy durum tészta vagy teljes kiőrlésű kenyér. Ezeket pedig már ismerem :) Cukor helyet mézet vagy xilitet szoktam enni pl almás pitébe mert imádom és csak tiszta vizet iszom. nagyjából ennyi :)

hali

2014. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. máj. 25. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!