Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék nyár közepére...

Szeretnék nyár közepére (július) lefogyni . Többi lent?

Figyelt kérdés
Szeretnék Lefogyni, mert híztam az utóbbi időkben. Olyan 8 kg- ról lenne szó. Ha heti 2x lovagolok 3x tesizek es 3x futok 4-5 km-t 20 perc alatt. Igyekszem kevesebbet enni, szerintetek sikerül? 14 eves vagyok, de zavar a feleslegem, es szeretnek meg bikinit felvenni, most igy 160 cm vagyok es 60 kg( van mellem) .

2014. máj. 24. 01:17
 1/7 anonim válasza:
14 éveden hova fogysz? És hogy jön ide hogy van melled?
2014. máj. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se értem miért kellett kiírni a mellet :) de az biztos, hogy ha fogysz kisebb lesz az is
2014. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

meg már ha itt tartunk max fokozatosan fogyj le..

De ilyenkor még nem értem kinek akarsz tetszeni..

Kezd el fokozatosan és 16-18 évesen lesz eredménye meg értelme.

És ha már így sportolsz ne a fogyásra menj hanem az egészségre, a napi mozgás az az, de nem kell tulzásba esni..

Kilók meg nem mindenkinél számítanak.

2014. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kedves előttem lévő hatalmas inteligenciájú személyek. Miért érdekel titeket, hogy miért akart lefogyni? Nem az ok van a kérdésben... Normálisan írt és lehet csak jobban érezné magát a bőrében. Amúgy ha megmondod melyik részből szeretnél szívesen segítek;)
2014. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves utolsó idióta.. Előszőr is szövegértés 1es... Kérdezőnk irta,hogy hízott és hogy szeretne bikinit hordani... Megvan az ok.. Jé!...

Másodszor, nem kéne támogatni ilyen hülyeségben hogy fogyjon, max sportoljon, de ne fogyókúrázzon, mert még fejlödésben van.

De felőlem legyen minden tizenéves kiscsaj anorexiás ku@va...

Inkább ell kell fogyadnia magát mivel egészséges, és mert sportol nem is fog elhízni.

Kedves kérdező! Ne haragudj ha megsértettelek valamivel. De szerintem maradj a lovagolásnál/futásnál és hidd el, nem kell több!

Sok sikert!

2014. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogyás 70%-ban a diétától függ és csak 30%-ban a mozgástól/sporttól. Helyi fogyás pedig nincs, ne hallgass arra, aki olyat kérdez, hogy mondd meg honnan szeretnél.


Ajánlott olvasmány: [link]

2014. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Na jó, figyeljen szépen mindenki!

Attól, hogy egy tizenévesnek van túlsúlya, és meg akar szabadulni tőle, attól még nem lesz anorexiás! Én is le akarok fogyni, és beszéltem anyummal, mire ő kétségbeesetten beszélt apámmal, és azt mondta, hogy anorexiás vagyok... Aztán pedig kiszedte a mérlegből az elemeket, és most még le sem tudom mérni magamat... Pedig az a túlsúly tényleg zavar.

Kérdezték előttem, hogy 14 évesen kinek akarsz tetszeni még? Magának!Ezt annyira nm lehet felfogni?

Sajnálom, kedves kérdező, hogy veszekedés lett a kérdésedből.Én sok felülést, meg guggolást csinálok, és lehetőleg próbálok minél többet mozogni, és minél egészségesebbeket enni. De erre figyelj. nem az a lényege a fogyásnak, hogy keveset eszel, hanem hogy sokkal több egészségeset. Ha sanyargatod magad, attól még nehezebb lesz az egész folyamat.

2014. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!