Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok gyors fogyáshoz?

Mit ajánlotok gyors fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Minél hatékonyabb és gyorsabb szeretnék lenni (fürdőruha szezon). Mit ajánlanátok? Egy kb 2-3 hét alatt meddig juthatnék el? Kondiba is járok, úgyhogy javasolhattok akár ott végezhető gyakorlatokat is, de elsősorban otthoni edzés módot keresek. És ha esetleg tudtok javasolni erre alkalmas diétát, úgy hogy izomból ne fogyjak és ne erőltesse meg a szervezetemet (15/F), azt nagyon megköszönném :). Minden választ előre is köszönök!

2014. máj. 28. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan és hatékonyan akarsz, olyan nincs. Főleg, hogy izomból nem akarsz fogyni, nem csak a strandra kell vékonynak lenni.
2014. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Jársz kondiba de nem tudod a szálkásító étrend alapjait.

Leírnád az étrended és az e heti edzésterved?

2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjad hogy 1 hónap alatt nem lehet leadni pl 5 kilót...Egyébként már egyszer elég rendesen lefogytam (kb 15 kilót) és most először híztam vissza (kb 5-7) kilót, de az elmúlt időszakot leszámítva egészségesen ettem és rendszeresen edzek (most is). Most kezdek újra belejönni a fogyásba és szeretném kicsit felpörgetni az elejét.
2014. máj. 28. 19:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem edzésterv alapján csinálom csak eljárunk a barátaimmal. Nincs meghatározott étrendem sem. Csak szeretnék fogyni pár kilót.
2014. máj. 28. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

így nem fog sikerülni

meg most a kilókat nézed, ha normálisan csinálod, inkább a centik mennek le

2014. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kilókat mérek csak mondtam egy kerek számot. Ha úgy gondolod nem fog sikerülni akkor légyszi írd le hogy miért nem, te mit javasolnál és változtatok a problémán.(ezért tettem fel a kérdést)
2014. máj. 28. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

De egy izé vagy he! Nem akarok már trágár szavakat mondani.

Csak úgy ne járj kondiba, mert sérülés veszélyes. Egy hónap alatt -5kg pedig akkor lehetséges ha nagyon nagy túlsúly van rajtad.

De ahogy elnézlek, nem sokat konyítasz a témához, 12 éves vagyok és márt most többet tudok mint te, elmebeteg. Már elnézést.


Olvasd el a Sárga Kapszulát.

2014. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és naiv!

A fogyókúra megkezdése után 1 héttel indul be a fogyás!

Utána heti 0,5 kg fogsz fogyni!Ha egészséges fogyókúrát folytatsz!

Ha heti 2-3 kg fogy az már izomból is megy!

Szálkásításra a ketogén diéta a legjobb!

[link]


És ajánlanám elolvasásra a sárga kapszula című könyvet:

[link]


Látszik hogy fogalmad sincs semmiről ezen a téren de nem baj nem hibáztatlak mivel még fiatal vagy!

Olvas el a könyvet ha komolyan gondolod!

2014. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!