Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alkohol hizlal?

Az alkohol hizlal?

Figyelt kérdés

Most kezdem a fogyókúrám és sok helyen azt olvastam az alkohol hizlal és nem lehet fogyasztani a fogyóókkúra közben .. mi igaz ebből??

- és ha hizlal, abban az esetben semmit se ihatok? pl.: pénteken felmegyek a haverokkal a kocsmába egy sört se ihatok meg? vagy csak pálinkát nem lehet? ( a bort nem szeretem :d ) előre is köszönöm a válaszokat!!



2014. máj. 29. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A tiszta alkohol kalória értéke kb megegyezik a zsíréval, vagyis 1gramm tiszta szesz 10 kcal. Kérdés hogy mennyi van ebből az itókádba, a hozzá adott cukor mellett.
2014. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe se jutna elhagyni, de én elég keveset iszom. A kalóriatartalma mindig meglep, milyen pici (ráadásul ha iszom, nem eszem, így kalória szempontból elég jól járok), még a szénhidráttartalma is belefér nekem, de persze nem tudom, hogy miket kavar meg a testem természetes működésében.

S amilyen ritkán iszom, engem az se érdekel, ha aznap nem fogyom, de az se igazán azon múlik. Akárhogyan is, a fene fog lemondani az időnkénti italról (így is nagyon lecsökkent), ha a napi édességekről se.

Amikor még több feleslegem volt és fogytam, voltak bulik, sörrel, pálesszel, nem fogytam hű de gyorsan, de teljesen elégedett voltam az eredménnyel, főleg a nem alacsony kalóriabevitelem mellett. Tapasztald ki, döntsd el, megéri-e visszafogni magad, csak ezt tudom mondani.

2014. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mértékkel minden belefér, kérdés hogy ha eddig már eljutottál odáig hogy fogynod kell.. ami azért azt sugallja, hogy már eléggé sz.arul van a tested, akkor biztos hogy mértékkel továbbra is mérgezni akarod magadat?


Ne válaszolj, magadban döntsd el.. lehet enni és inni mindent, csak nem biztos hogy megéri illetve gyorsabb és egyszerűbb lefogyni tiszta táplálkozással. Inkább igyál alkoholt mint joghurtot meg pizzát egyél.

2014. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol hízlal! Üres kalória
2014. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
maga az alkohol tényleg hízlal, de egy korsó sörben kevés az alkohol, sok benne a b vitamin és vízhajtó is, tehát a sör szerintem jó választás, ha az ember iszogatni aakar a haverokkal
2014. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ne legyen olyan felhőtlen az iszogatás, egy sörnek elvileg magas a GI értéke + gluténforrás is :D
2014. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Élvezeti szempontból akarsz inni, pl. vacsorához, ilyesmi:


fél pohár bor vagy sör, jó minőségű. Nem több, és vedd le ezt a mennyiséget a kajából.



2. Be akarsz b.ni:


Vodka!! Lehet hogy sok benne a kalória, de nincs benne szénhidrát egyáltalán, a vércukrot se emeli. Magában idd, ne keverd semmivel és számold bele a napi kalóriaszükségletedbe. Ha eleget iszol az étvágyadat is elveszi, még fogyni is fogsz:D


18/L

2014. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó már bocs...de a vodka mégis mért nem emeli meg a vércukrot? Szerinted az alkohol miből van benne? Segítek...cukorból.
2014. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!