Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karácsonyi "nagy zabálások"...

A karácsonyi "nagy zabálások" után hány nap alatt lehet visszaszokni a kisebb adagú, egészségesebb étrendre?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt szűnik meg a kezdeti éhség?

Mikortól fognak kevésbé hiányozni a "nehéz ételek" és az édességek?


2009. dec. 30. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nyilván egyénenként változó, nem gondolod?


Én például nem zabáltam, ugyanannyit ettem, mint máskor és mivel az edzésben szünetet tartottam, 2 kilóval könnyebb is lettem.

(azóta visszajött, csak víz-szénhidrát raktárak ürültek kicsit)

2009. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Sose értettem azokat akik zabálnak. Nem állatok vagyunk, normális adagokat kéne mindig enni.
2009. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igy van. ensem zabaltam. sot szerintem meg anyit sem ettem mint ezelott mert tudtam ha egyszer belekostolok nekem is nehez lesz leallni..ezert inkabb megjoban viszafogtam magam
2009. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nekem az utóbbi két hét elég durvára sikerült, így az eddig leadott 30kg-ból öt visszajött. :(

2009. dec. 31. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal... ez a karácsonyi zabálás valami pótcselekvés???? Vagy máskor nem főznek az emberek?? Én évekkel ezelőtt életmódot váltottam, fogytam 25 kilót, kockás lett a hasam, és azért mert karácsony van, nem fogok minden sz@rt összezabálni. A család és a barátok tudják ezt, és elfogadták, hogy nem eszem betegre magam... Nekem a karácsonyi menü is roston csirke volt rizssel, ettem húslevest zöldséggel, és egy nagyon kevés tiramisut. Ez volt a csalás. De nem ettem sem töltött káposztát, sem töltött húst, sem hatvan féle édességet. Én komolyan nem értem, hogy felnőtt emberek, akik nagyon jól tudják, hogy nem kéne ennyi cukrot, meg zsírt összezabálni, de azért leülnek, és betolják, ráadásul napokig, utána miért hisztiznek, hogy így jaj, meg úgy jaj, "most akkor híztam?" "most akkor mi lesz?" "jaj ti mit csináltok?"

Ráadásul tulajdonképpen csak önigazolást keresnek, és várják a többi akaratgyenge válaszát, hogy "jaj hát ne viccelj, karácsony van! Én is félrezabáltam, na és!?" És akkor megnyugodnak, hogy nincsenek egyedül.

Ha meg néhányan azt mondjuk, hogy ne zabálj karácsonykor se minden sz@rt, akkor mi meg le leszünk ugatva.

2009. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban senkit "leugatni" és "önigazolást" sem kerestem, a kérdésem másra vonatkozott. Egyénként valamennyire tényleg "pótcselekvés" volt, az okokat nem részletezem. A válaszod köszönöm, mégha nem is a legfinomabban lett megfogalmazva.
2009. dec. 31. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
12.32-nek nagyon igaza van!
2009. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 12:32


részben igazad van.. de van a lónak egy másik oldala is.A töltött káposzta sem zsírban sem cukorban nem tocsog például. Nem kell mindent kizárni az étrendedből a tökéletes alakod megörzése érdekében..Persze egyél kevesebbet.. de akkor már inkább a tiramisut ne edd mintsem a töltött káposztát.(bár szerintem semmi bajod nem lett volna ha eszel egy KIS káposztát IS, ha abbol is keveset mint a roston csirkédből rizzsel! )

Vagy az szerinted nem megoldható, hogy nem mindent egyszerre? 24én halat krumplival, 25én husit, 26án káposztát. Változatos, nem zabálsz mindenből egyszerre, hanem rendesen étkezel! Nem kell nap mint nap a zsirszegény csirkével és sovány husokkal na meg a zöldségeiddel "tömni "magad.Közel nem olyan egészséges, mert nem csak erre van szüksége a testednek.Mi lesz a zsírban oldódó vitaminokkal? Úgy is megtarthatod az alakod ha mást eszel.. csak éppen nem a fél lábossal.

2009. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Mármint persze sokkal egészségesebb a csirke zöldséggel mint a nehéz kaják, de arra értettem, hogy közel nem olyan egészséges ha nap mint nap csak ezt eszel és még évente egyszer sem vagy hajlandó mást enni.Más is kell a szervezetnek. És a káposzta is egészséges, max nem eszel hozzá kenyeret meg tejfölt!:)
2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Remek, hogy ennyi hozzászólás született, ám kérhetnék válaszokat az eredeti kérdésre is?

"Mennyi idő alatt szokik hozzá a szervezet az egészségesebb táplálkozásra?"

Nagyon köszönöm! :)

2009. dec. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!