Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 nap alatt lehet valamennyit...

20 nap alatt lehet valamennyit fogyni? Így sikerülhetne?

Figyelt kérdés
Mostanában kb 5 kg felesleget.nem vagyok kövér,de nagyon nem tetszem így magamnak,valahogy nem vagyok megelégedve,meg nem érzem jól magam.Június 20.áig szeretnék kicsit lefogyni,most jön az érettségi és úgy döntöttem,hogy amíg le nem érettségizek addig nem eszem kenyeret és csokit.mellette odafigyelnék arra,hogy mikor és mit eszem.tesiből érettségizem,egy héten 3x be kell majd járnom gyakorolni.de imádok futni,szóval ha lesz időm egy héten legalább 3x elmegyek tanulás után,hogy szellőztessem a fejem.szerintetek tudnék így fogyni? bármilyen tapasztalatokat,tanácsokat nagyon szívesen fogadok! köszönöm :)
2014. máj. 30. 17:00
 1/1 anonim válasza:

Alacsony szénhidrát sok protein.

szénhidrát alatt pl(Rizs gyorsfelszivodásunak, és zabpehely lassúnak) proteint meg csirke tójás stb...

Reggel lassu ch gyors protein

edzés után gyors ch és protein

lefekvés előtt meg zsírszegény túrót nyugodtan.

Ha nassolni akarsz kis mandula vagy dió mehet (de ne 20 kilókat :D)

ha nagyon endomorph vagy akkor 3g/tsk ch tól már pörögni fog le a felesleg. de ha nem akkor lejjebb viheted. sok szerencsét.

2014. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!