Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 év körüliek! Ti hogyan...

20 év körüliek! Ti hogyan fogyóztok?

Figyelt kérdés

5-6 kg plusz van rajtam, párnák a hasamon... milyen tornával fogyhatnék leghatékonyabban? Tudom, hogy az evésre is figyelni kell, de nem eszem sokat, a mozgás hiányzott az életemből..

Köszi előre is, 21/N



2014. jún. 2. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Béres Alexandrázom. Jól átmozgat és minden olyan mozdulatot tartalmaz, amit pl a body.builder vagy Balogh Rita is ír egy egy testrész megdolgoztatására. Van benne gugulás, kitörés, hasizom, gerinctartó izmokra gyakorlatsor stb. Így nem kell gondolkoznom mit is csináljak aznap. A kezdőknek amúgy is teljes testes edzés ajánlanak.

Ez 60 perc, majd levezetem egy 30 perces hip hop abs-sel.

Szandira heti 4-szer tornázom, hip hop abs minden nap van, kivéve a vasárnap az pihenő.

Tavaly így fogytam 2 hónap alatt 7,5 kg-ot. Még 4-5 kg kellett volna a tökéletes alakhoz. Sajnos egy betegség miatt gyógyszert kellett szednem, aminek a mellékhatása az álmosság, aluszékonyság, és nagy étvágy volt. Azóta abba hagytam a bogyót és elkezdtem megint tornázni. Még csak a 2. héten tartok, de már érezhető a változás.

De ami nagyon fontos az étrend, nagyon szigorú diétán vagyok, nekem nem fér bele semmilyen lisztes, cukros étel az étrendembe.

2014. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!