Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem ennék gabona féléket...

Hongkong kérdése:

Ha nem ennék gabona féléket egy hétig akkor fogynék valamennyit? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
na az van hogy 12 éves vagyok ás 8 nap múlva ballagásra megyek ,na ja és mindjárt itt van a bikini szezon vettem bikinit is de ha kövér leszek úgysem veszem fel

2014. jún. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Kezdj el sok gyumolcsot enni! Egyel napi 1100-1200 kcal-t es ez ne csokiba menyjen be! Mellette mozogj minden nap. Hasizomgyakorlatokat en az Xhit dailyra szoktam! :) Hatasos + beirom youtubre hogy 8 minute abs workout es kiadja az 1. csinald tuti siker :) majd ird meg mi lett !
2014. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ki tudja? Volt már, aki azt mondta, neki ennyi is elég - de egy hét alatt kb. semmit se fogysz...

Nekem a gabonafélék elhagyása és még egy csomó változtatás konkrétan semmit nem jelentett, egy hónap és 25 kiló felesleg mellett :D Nem tudhatjuk, a Te esetedben mi lenne.

Én általában a szénhidrátot csökkenteném, de nem 1 hétre.

2014. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!