Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nem eszik 1 hétig...

Ha valaki nem eszik 1 hétig semmit, csak iszik vizet, meg rostos üdítőt, azzal le tud fogyni 5 kilót ebben az időszakban?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor kb mennyit lehet így fogyni?

csak spekuláció szintjén kérdezem, ha pl valaki csapdába esne valahol túlélné e és hány kiló menne le róla.


2014. márc. 18. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én vizet és ivójoghurtot iszok egy hete, mert semmi mást nem tudok megenni betegség miatt. 5 kilót fogytam enyi idő alatt. Kb. másfél liter víz, és egy fél literes, vagy még kisebb ivójoghurt felezve délben és este.
2014. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az egy ökör, és a saját egészségének az ellensége.
2014. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ezt tudom magamról. Egy hét alatt 7 kilót fogytam, rostos üdítő nélkül. Csak vizet és teát ittam. (Nem estem csapdába sehol sem.)
2014. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
A következő héttől hízásnak fogsz indulni, ha pedig többször is megismétled a "kúrád", akkor rövid idő alatt igazi zsírdisznó leszel. Az ilyesmi tönkreteszi az egészséget, annyira raktározni akar majd a szervezeted, hogy már a "levegőtől" is hízni fogsz.
2014. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

és Bear Grylls meg aki a sivatagba csapdába esett érdekes, miért nem zsírdiszno ;)

légyszíves ne mondj hülyeségeket

2014. márc. 19. 09:19
 6/15 A kérdező kommentje:
én kövérnek vallom magam, 67,3 kilógramm vagyok, és 176centi, 60 kiló akarok lenni.
2014. márc. 19. 09:20
 7/15 A kérdező kommentje:

derékbőségwem 95 centi :S ez a gáz.

nem akarok férfiként xl-es rucikba járni

2014. márc. 19. 09:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem sovány lennél. A férfi számomra 80 kiló alatt nem férfi...
2014. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát ez igazán vicces, köszi jót nevettem :)

az vagy egy kigyúrt izomagy, aki már taszító a nők többségének, vagy egy benga dagadt állat. már bocsi a kifejezésért.

2014. márc. 19. 09:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos, akiket említettél, azok nem voltak elhízottak korábban sem, illetve orvosi segítséggel tértek vissza a normális életvitelhez. A legtöbb ilyen pár hetes eltévedőnek lesz valamilyen maradandó károsodása is.


Kérdezd csak meg a korábban koplalósok tapasztalatait, milyen gyorsan vissza is jött nekik minden.

Szóval a korábbi válaszolónak igaza van abban, amit a koplalásról írt.

2014. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!