Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogadta azt hogy újévben...

Ki fogadta azt hogy újévben fogyókúra, sport és jól fogkinézni?!?!

Figyelt kérdés
Újévi fogadalmam: hogy lefogyok és végre vehetek jó ruháákat :D:D Ki tett hasonló fogadalmat, és mikor kezdi a fogyót? Én sulitól vagyis jövőhét hétfőtől:)
2010. jan. 1. 07:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Pl.én:)

Sok sikert kívánok neked is!

2010. jan. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is!

Hajrá hozzá!

2010. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Ebből én se maradok ki!

Csak az a baj, hogy míg az előző években elhatározott dolgaim rendre sikerültek, képes voltam megtenni/betartani őket, addig ez az egy, hogy lefogyok, évről-évre tolódik.

Talán most???

Lányok,(fiúk)gondoljátok el, milyen jó lenne, ha jövőre már nem kellene, hogy a fogyi az új évi fogadalmak között szerepeljen. Legyen 2010 a mi évünk.

Egyébként, ma még ünnep, tegnapról maradt kaja, a tegnap miatt félkóma, de én holnap kezdek!!!

2010. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%

én is ,mert van egy 4 hós kisbabám és az izmaim a sok itthon üléstől már elsorvadnak, és még akarunk másikat,de ilyen fizikummal nem akarok belevágni...

meg hát fel is kell nevelni őket , egészséges anyuka akarok lenni :)

engem ez hajt, mert magamért nem változtattam volna


sok sikert a 2010-es évhez!

2010. jan. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
csatlakozom! hajrá!:)
2010. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom :D ma elkezdem :D na de hogy? O.O
2010. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%

Csatlakozom!! :) Hasonloan a fiatal anyukàhoz, én is kissé "punnyadt" lettem miota babàzom, minden reggel félve nyitom ki a szekrényt, ràmjon-e még vajon a farmerom...

Igy tehàt elkezdtem egy kissé tuningolni magam némi gyogynovényes kuràval, ami segit a cellulitisz megelozésében, multivitaminok, az mp3 éppen toltodik a laptopon,délutàn megyek futni, a tegnapi vacsora maradvànyait ( majonézes krumpli, kukorica, fasirt, csipszek ) épp most hajintottam ki a kukàba, brokkoli meg hal lesz délben. Muszàj màr ma elkezdenem, kulonben tudom, hogy csak huzni fogom a dolgokat és az nem jo :)

2010. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfogadtam :) a 'páros évek' amúgy is mindig sikeresebbek szoktak lenni :) 2008-ban 10 kg-tól szabadultam meg :) Csak sajnos 6 kg visszajött :( (magánéleti gondok,munkahely váltás...nem érintett túl jól...és én minden bánatom evésbe fojtom (sajnos) ...) Emlékszem mikor 10 kg-t leadtam mindenki mennyire dicsért és olyan boldog voltam :)


Remélem most sikerül leadni kb. 6 kg-t... :) Mindenkinek sok sikert! :)

2010. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én azt fogadtam meg, hogy hízok (Y)

mert nekem sajnos a hízás nehezen megy /=

2010. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfogadtam,mint minden évben,de idén sikerülni fog,érzem!Az utóbbi időben 8 kg-t híztam,szóval így már 15 kg plusz van rajtam:(

Kaptam karácsonyra Rubint Réka dvd-ét,már nagyából meg van az étrndem is,nem kombináltam túl,cukrok,fehér kenyér,csoki,süti,éddeség,űdítók elfelejtve,helyette sok-sok zöldség,gyümölcs,teljes kiőrlésű kenyér,ilyesmik.Én már ma elkezdem,mert ha nem kezdeném el,akkor úgyis csak halogatnám,de idén más lesz!:)És tervezem,hogy minden másnap eljárok futni is,remélem sikerül betartani a suli mellett!

Sok sikert mindenkinek!:)

2010. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!