Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a kezdeti...

Mennyi ideig tart a kezdeti éhségérzet a fogyásnál és mit ajánlotok ellene?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb 2 napig tartott,de a víz ivásssal egész jól elmúlt.Pl:napi 3 liter víz ,főleg evés előtt egy nagy pohárral.
2010. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt elmúlik. Ha nagyon éhes vagy, akkor rágcsálj el egy sárgarépát, vagy egy almát, és igyál sok teát vagy vizet.
2010. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos elég sokat eszem jelenleg, de jó tudni, hogy néhány nap alatt meg lehet szokni a kevesebb adagot is.

2010. jan. 1. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja fogyózom,de még mindig éhes vagyok állandóan! :(
2010. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Egészséges diétában az ember éhes. Ha nem, akkor rossz mennyiségben viszi be a tápanyagokat, a diétája nem megfelelő. Diéta=szénhidrátmegvonás, magyarul a kellő mennyiségnél kevesebbet viszel be és ezt a szervezeted azzal jelzi, hogy éhes vagy.

Ha jó a diétád, akkor az éhségérzeted nem múlik el, viszont hozzá lehet szokni. 1-2 hét után már nem fogsz arra gondolni, attól függetlenül, hogy éhes leszel.

2010. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 1. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem értek egyet az elöttem válaszolóval. Nem csak szénhidráttal lehet jóllakni, ha megeszel egy nagy tál salátát öntet nélkül, az alig tartalmaz kalóriát, mégse leszel éhes utána. szóval ha éhezel az nem jó, mert úgyse fogod bírni vagy ha mégis nagyon rosszul fogod érezni magad. Inkább egyél olyan dolgokat, amikben kevés a kalória, a zsír és mégis táplálóak, és akkor fogyni fogsz és nem leszel éhes sem
2010. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2010. jan. 2. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom a két-három óránkénti étkezést.Én ezt csinálom és lement 30kg úgy hogy ritkán vagyok annyira éhes hogy "Jaj!Felfalom a hütöt!"


Pl két étkezés között egy alma,vagy egy szelet pufi rizs meg hasonlók.

2010. júl. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én azt szeretném kérdezni az előttem szólótól hogy mit eszik 2-3 óránként? miket szokott mert én ezt kipróbálnám!

köszi?

2010. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!