Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra hogy...

Van valami módszer arra hogy elmenjen a kedvem az evéstől?

Figyelt kérdés

Unalom evő és zugevő vagyok. Zabálok. Rengeteget.

Eddig semnivel nem tudtam elvenni a kedvem az evéstől. Mit tegyek?


2014. jún. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Találni kéne valami elfoglaltságot. Ha otthon ülsz egész nap nem csodálom hogy folyamatosan eszel.
2014. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most még nem tudok eljárni itthonról. Csak szeptembertől.
2014. jún. 9. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz elmenni otthonról, be vagy zárva?


Egyébként tényleg így van, te is írtad, unalmadban eszel, akkor ne unatkozz, keress valami elfoglaltságot!

Ez a te döntésed.

2014. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kis faluban élünk, ahol semmi nincs és van egy két éves gyermekem, akit senkire nem tudok hagyni. Így itthon vagyok vele és ő játszik, én pedig eszem.
2014. jún. 9. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon ha nem akarsz életed végéig súlyproblémákkal küzdeni. Ha ez nem elég motiváció akkor nem tudom mi az.
2014. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok sajnos. Ha hihetetlen önuralmad van, akkor talán tudsz rajta változtatni, nekem nem ment.

Egyszerűen szeretek enni, édeset minden mennyiségben, és ami a szemem előtt van azt elpusztítom.

Próbáltam sokszor megváltozni, sikerült is pár hónapig, szépen lefogytam ,dehát hosszútávon nem megy :D


Amit viszont tudok ajánlani, az az, -amiért jól le leszek hurrogva de nem baj- hogy délelőtt egyél azt amit megkívánsz, és délután, főleg este felé már hagyd abba az evést, vagy lihtosabb ételekben gondolkozz már este.

Én azt próbálom, hogyha eszek is, akkor is egészségesebb ételekhez tudja csak nyúlni, amiket én is szeretek, de nem sajtos chips szósszal...


Illetve amit megeszek azt megpróbálom ledolgozni... Viszot kimenni én se szeretek. Ezért vettem magamnak egy olcsó használt futópadot. Nagyon jó, mert laptoppal lazán megnézek futás közben egy fél filmet, zenét hallgatok, bulizok táncolok és már is nem kinyzó futásról van szó, amnit kint a hidegben, esőbben, mindenki előtt kell csinálni. (Persze a kinti futással sincs bajom, csak nekem a munkámból adódóan egész nap kint vagyok és nincs kedvem utána még kimenni..)


És tornázok, nekem Rubint réka videói nagyon bejöttek, főleg a has és comb-fenék edzései, én csak azokra gyúrok :) Akármennyire is idegesítő tud lenni Réka hangja, jól csinálja amit csinál, és fontos hogy legyen egy mérce, mert magadtól elég könnyen abbahagyod. A videó befejezése meg motiváló szerintem.

2014. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

egy érdekes,kihívásokkal teli élet,vagy mondjuk egy zombi apokalipszis.

bár abban az életképtelenek gyorsan elhullnak,ezért is kell már előtte erőssé válni.

2014. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!