Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az orromból...

Lehetséges hogy az orromból fogytam vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Régen kicsi kis formás orrom volt... híztam 8 kilót nagy krumpli orrom lett... elszomorított a dolog, azt gondoltam mivel kamasz vagy így megnőtt az orrom...de most fogytam 8 kilót és most megint olyan mint régen...szerintem.


Lehetséges?



2014. jún. 12. 04:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
hülye
2014. jún. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet,csak akarni kell !
2014. jún. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Legtöbb ember hízáskor valamelyik "alkatrészére" többet hízik, mint máshova.

Lehet ez fenék, has, mell, arc stb. . . .

Ha neked az orrodra ment (azaz arcra) akkor oda ment. Ennyi.

Fogyáskor nagy a valószínüsége, hogy ugyanonnan megy le ahová felszedted.

2014. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
azért a 8 kilós ott nemsemmi. nem volt kicsit nehéz a fejed?
2014. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
orr* bocs
2014. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagy vicces
2014. jún. 12. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges vannak akinek még az ujjai is kövérek.Sok embert láttam olyat aki meghízott és az orra is "megnőtt".
2014. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez egy vicckérdés, mivel aki hajnali 04:06-kor ébren van az vagy még éppen felkelt és nem ivott kávét, így zombiállapotban gondolt egyet és feltette a kérdést vagy le sem feküdt és azért nincs észen, talán buli utáni hazatérés és hirtelen ötlettől felindulva netezgetés, gyakszikérdések olvasgatása piásan okán támadott ilyen vicces ötlete, hogy az orron is keletkezhet a zsírszövet a túlzott kalóriabevitelnek köszönhető súlygyarapodás végett, amely kész lehetetlenség volna az emberiség történetében, ha igaz volna, de véleményem szerint nem az, hanem ez a kérdés megnevettetni szándékoztatott olvasóját és nem igányel komoly elhatározásból vezérelt választ
2014. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Napközben aludtam... igy este már nem tudtam... goldoltab megkėrdezem, hogy lehetsėges ez... mert velem megtörtėnt.
2014. jún. 12. 14:39
 10/11 anonim válasza:

Hahó, :)


Először is, biztos, hogy nem a hízás lehet az oka, mivel az orrban teljesen más szövet (porcszövet) található - ugyanúgy, mint a fülben - nem pedig zsírszövet. ...szóval ez nem lehet a problémád forrása.


...nem vagyok orvos, de ehhez már nyolc általános is elegendő tudást szolgáltatott. Ezzel nem másokat akarok degradálni, de aki azt írja, hogy márpedig igen, hízhatsz, nem tudom, hogy maga is elhiszi-e, amit beszél...


További szép napot


Üdv.: P.

2014. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!