Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Babkonzerv szerintetek milyen...

Babkonzerv szerintetek milyen lenne ebédre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindent lehet enni, de mértékkel, inkább arra vagyok kíváncsi, mennyire nyugodt szívvel vághatok be egy konzervvel belőle. Vörös vesebab a neve.
2014. jún. 12. 06:57
 1/4 anonim válasza:
2014. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én mikor fogyóztam ezt az oldalt használtam.

[link]

Nagyon jó oldal vannak fent receptek is. Én mindig a Bud Spencer babot csináltam, nagyon szerettem, kenyér nélkül 1 főtt tojással. :)Keres rá hány kalória és a receptre is. A babban viszont elég sok a szénhidrát, de azt is tudod ellenőrizni az oldalon.

Nem mindig a mértékletesség a jó. A lassan felszívódó szénhidrátokat minden kép hagyd ki az étrendedből és akkor tuti lesz a siker. :)

2014. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon finom, felét edd, elég az is, jóllaksz

kis tejföllel hidegen finom

2014. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem fogyókúra alatt is eszem ,és nem gátolja a fogyást ha heti egyszer kétszer eszel.
2014. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!