Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha reggelire vagy...

Szerintetek ha reggelire vagy vacsira egy fehérje shaket innék ( scitec- whey) azzal segíteném a fogyásomat?

Figyelt kérdés

A férjem ezt issza, gondoltam, lehet nekem is jót tenne, hátha beindítaná, mert 2 hónapja semmit se fogytam, pedig tartom a diétát, de lehet már hozzászokott a szervezetem. Reggelire általában 1-2 főtt tojást eszem vagy 100 gramm sonkát egy paradicsommal vagy paprikával. Ebédre 150-200 g husi salátával, gombával, zöldséggel. Vacsi legtöbbször kimarad, vagy valami gyümölcs( kevés, nem eszem degeszre magam vele). Nem eszem krumplit, rizset, hüvelyeseket, cukrot már régóta. Eleinte le is ment 8 lassan kiló, de 2 hónapja csak 1 fel, aztán 1 le, de nagy változás nem történik. Ha mondjuk reggeli helyett csak egy fehérjét innék az segítene?

Minden nap szobabiciklizek, heti 4szer félórát, heti 3szor 1 órát. Gugolás, felülés, 2 db 5 kilós súlyokat emelgetek. Sokat sétálok.

Azt hallottam, hogy a tu.rbó diétás meg Herbalifeos lötyik is proteinek végülis, csak gagyibb, szójás változat. Attól mégis sokan fogynak, akkor lehet nekem is lemenne ettől valami? Vagy más ötlet? Szeptemberig mindenképp szeretnék fogyni még.

Amúgy 160 cm és 68 kg:( 26/N


2014. jún. 15. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1) nem ertem miert nem vacsorazol?


Mert 5 körül érek haza melóból, akkor csinálok valami kaját és eszem, utána sokszor nem vagyok éhes.

2) ha eszel este, miert gyumolcsot?

Mert azt kívánom, tudom, hogy nem a legjobb a gyümölcs, de most 1 narancs vagy 2 kis barack nem hiszem, hogy olyan szörnyű

3) hol a tobbi foetkezes?

Nem vagyok többször éhes és nem igazán vagyok hívne a napi 5 kajálásnak, az nekem sok.

4) a feherjet nem azert isszuk, hogy fogyjunk, hanem h az izmain epuljenek, illetve ne epuljenek le

Úgy tudom elég sokan beillesztik a diétába a fehérjeport is, és persze az izmaim is fontosak, nem akarok löttyedt lenni.

5) a t. dietas lotyik tele vannak cukorral

Ezzel tisztában vagyok, nem is innék olyat, de mégis sokaktól hallottam, hogy fogytak vele, ha helyettesítettek vele egy étkezést.

6) feherjet edzes utan kellene fogyasztani, de nem etkezes helyettesito. Pl mehetne vacsorara ha utolso etkezes elott edzel

Igen, általában este edzek, de mint említettem, 6 körül szoktam enni, így utána már nem igazán vagyok éhes.

2014. jún. 21. 18:04
 12/12 anonim ***** válasza:

Te kerdezted, hogy segiti-e a fogyasodat, en csak valaszoltam, hogy nem a feherjetol fogsz fogyni.

En is beepitem, tizoraira es/vagy edzes utan. Es azert sikeres a dietam, mert hiaba kivanom en is a csokit meg a gyumolcsot, akkor eszem mikor itt az ideje, nem akkor amikor megkivanom, kulonben egesz nap csokit ennek. En sem akkor es anniyt eszek amennyit kivanok, hanem szinten mikor itt az ideje.

Azzal sincs semmi baj amit te csinalsz, csak ha valaszolunk a kerdesedre es mindenbe belekotsz, akkor miert kerdezel?

2014. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!