Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha reggelire vagy...

Szerintetek ha reggelire vagy vacsira egy fehérje shaket innék ( scitec- whey) azzal segíteném a fogyásomat?

Figyelt kérdés

A férjem ezt issza, gondoltam, lehet nekem is jót tenne, hátha beindítaná, mert 2 hónapja semmit se fogytam, pedig tartom a diétát, de lehet már hozzászokott a szervezetem. Reggelire általában 1-2 főtt tojást eszem vagy 100 gramm sonkát egy paradicsommal vagy paprikával. Ebédre 150-200 g husi salátával, gombával, zöldséggel. Vacsi legtöbbször kimarad, vagy valami gyümölcs( kevés, nem eszem degeszre magam vele). Nem eszem krumplit, rizset, hüvelyeseket, cukrot már régóta. Eleinte le is ment 8 lassan kiló, de 2 hónapja csak 1 fel, aztán 1 le, de nagy változás nem történik. Ha mondjuk reggeli helyett csak egy fehérjét innék az segítene?

Minden nap szobabiciklizek, heti 4szer félórát, heti 3szor 1 órát. Gugolás, felülés, 2 db 5 kilós súlyokat emelgetek. Sokat sétálok.

Azt hallottam, hogy a tu.rbó diétás meg Herbalifeos lötyik is proteinek végülis, csak gagyibb, szójás változat. Attól mégis sokan fogynak, akkor lehet nekem is lemenne ettől valami? Vagy más ötlet? Szeptemberig mindenképp szeretnék fogyni még.

Amúgy 160 cm és 68 kg:( 26/N


2014. jún. 15. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
centiben sem fogytál?
2014. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja, természetesen liszteset sem eszem, se tk, se rozsliszt, tönköéy, se semmilyet.
2014. jún. 15. 11:39
 3/12 A kérdező kommentje:
Az az baj, hogy centien csak januárban mértem magam utoljára, ahhoz képest persze fogytam. Lehet centiben lement valamennyi, de nem mérvadó. Azt hittem ilyenkor már 60 körül leszek.
2014. jún. 15. 11:41
 4/12 Running man válasza:
Vacsora helyett tökéletes,de bármely napszakban jó,reggelire azért jó minőségű szénhidrát mehet nyugodtan.Scitec whey protein egy elég jó minőségu fehérje és finom,én anno ittam éveken keresztul.Még mikor test építettem. :)
2014. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A fehérje turmix nem egy teljes értékű táplálkozás... kell hozzá egy kevéske szénhidrát, hogy ne legyél éhes.

Én ezt csinálnám a helyedben:

1 adagolókanál fehérjepor + 80g zabpehely vízzel összekeverve. A zabpehely lassú felszívódású ch, így valszeg 2-3 órán keresztül nem leszel éhes :-)

2014. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A reggelid tök jó, ne cseréld le, inkább vacsira menjen a gyümölcs helyett. Jó a scitec, én is iszom, vagy zabpehellyel eszem, fogyókúránál a plusz fehérje sose árt.
2014. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Lehet centiben lement valamennyi, de nem mérvadó."


A férjed ért valamennyire hozzá, mégse magyarázta még el neked? Csakis a centi a mérvadó, nem a kiló! Kivéve, ha valamilyen meccsre készülsz, ahol mérlegelned kell.

[link]

2014. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 14:06

Nem úgy értettem, hogy a centi nem mérvadó, hanem, hogy a változás nem mérvadó, lehet 2-3 centi, de az 2 hónaphoz képest semmi, főleg, hogy még bőven van honnan fogyni.

Köszönöm a válaszokat, akkor lehet áttérek arra, hogy vacsira benyomok én is egy ilyet. Csak azért gondoltam reggelire, mert melóba egyszerűbb lenne egy kis port bevinni, mint tojást, sonkát. És ha reggelire innám a fehérjét, vacsira meg tojás, sonka? Ugyanolyan hatása lenne?

2014. jún. 15. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Reggelire igyál gyors felszívódású fehérjét, mint a Scitec Whey. Éjjelre lassú felszívódású kazein fehérje a hasznos (sovány túró, joghurt).
2014. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1) nem ertem miert nem vacsorazol?

2) ha eszel este, miert gyumolcsot?

3) hol a tobbi foetkezes?

4) a feherjet nem azert isszuk, hogy fogyjunk, hanem h az izmain epuljenek, illetve ne epuljenek le

5) a t. dietas lotyik tele vannak cukorral

6) feherjet edzes utan kellene fogyasztani, de nem etkezes helyettesito. Pl mehetne vacsorara ha utolso etkezes elott edzel


Kicsit szerintem olvass utana, mert ugy latom total kaosz van a fejedben

2014. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!