Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 11 éves lány...

TiniyjorgefanXxx26 kérdése:

Szerintetek egy 11 éves lány hogyan fogyhat le gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés
Sportolni nagyon szeretek csak nem tudom hogy melyiktöl lesz jó az alakom

2014. jún. 15. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megnősz. 11 évesen nem kell fogyókúrázni.

Étkezz egészségesen, ha mást nem, legalább a csipszeket, csokikat hagyd el, vagy ha nem bírod, aki heti max. egyszeregyél.

Mozogj sokat, sétálj, biciklizz, lift helyett használd a lépcsőt, autózás-buszozás helyett menj gyalog.

2014. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lányok úgy fogynak hogy nővé nőnek.
2014. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sport sose árt, bármi, amit szeretsz.

Hamarosan teljesen megváltozik az alakod, figyelembe véve a nemi érés törvényszerűségeit. Akkor majd ráérsz alakítani magadon, ha nem leszel elégedett, de ha mozogsz folyamatosan, meg nem eszel össze minden szemét kaját, akkor nem hiszem, hogy drasztikusan változtatni kell majd magadon.

2014. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én kb 11 éves koromban is ugyanennyi centi voltam, mint most 19 évesen. szóval a növés nem biztos.
2014. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!