Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sizasztok! 16 éves lány...

Sizasztok! 16 éves lány vagyok,165 cm és sajnos 100 kg, mit ajánlatok hogyan tudnék hatékonyan fogyni? Futni, és ami a lábat terheli, sportokat nem tudok csinálni, mert lábfejem megvan süllyedve és bedagad. Bunkó megjegyzésektől kérlek kíméljetek

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

biciklizés!napi egy -másfél óra!

felejtsd el a cukrot (ételbe és bármibe)!

felejtsd el a fehér kenyeret és mindent ami fehér lisztből készül!!!!!

gyümi, züldség tejtermékek, alacsony kalória, napi 1400 kal elég neked.

ezzel egy év alatt akár 40 kilót is leadhatsz!!!!!

És ez azt jelenti, h jövő augusztusra már normál súlyú leszel! Csak az a lényeg, hogy miközben fogytál 10-20 kilót 4-5 hónap után, már aerobic és feszesítőtornákat is iktass be!

még most fogyj, amíg ilyen fiatal vagy, mert később már nehezebb lesz és abőröd is jobban visszaáll!

Tehát végülis az eddigi étkezésedet meg kell változtatnod teljesen! Sok sikert!

2009. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

gyere a hoxa pont hu-ra, ott mindent megtalálsz és segítünk neked. megkereshetsz engem is, és szívesen segítek módszert, mozgást választani...


puszillak,


puffy, 20

2009. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szija!Én barátnőmnek segítek lefogyni.Hasonló cipőben jár,mint te. Ő 173 centi, és 122 kiló volt. 3 hete csinálom vele a Norbi diétát (csak reggelire eszünk 2 es kódú kaját, a nap többi részében csak 1 eset).A 3 hét alatt lement neki 11 kiló. Minden este sétálok vele 45 percet. Majd ha lemegy 90 körülre, akkor elkezdek vele futni, de csak lassan és először csak keveset! Ezt ajánlom neked is! Egyáltalán nem megterhelő diéta. Sok sikert!
2009. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent, jó a biztatás, remélem sikerülni fog :)
2009. aug. 3. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

10:02


gondolom lányok vagytok mindketten. igaz barát vagy, ebben biztos vagyok.

az én legjobb barátnőm azt mondja:

- nem is vagy kövér! én az vagyok, de tutira nem fogok tornázni veled!


ő 58 kg, én 104...


a barátnőd nagyon büszke lehet rád :)

2009. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia Csajszy! :)

Én 17 éves vagyok 170 cm és 70 kg...szeretnék fogyizni...Szívesen veled tartok!Én is a Norbit kezdtem el!Neked is ezt ajánlom!Van egy régi képem amikor még 80 kg voltam...belinkelem ide..ha érdekel a dolog akkor irj :) Puszi és további szép napot mindenkinek! :)


A link : [link] ... es.hu_.jpg

2009. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagyis a link: [link]
2009. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én fogytam 23 kilót. Nekem ami nagyon bevált,h nem ettem kenyeret egyáltalán.Ha édességre vágytam akkor csak túró rudit esetleg joghurtot v gyümölcsöt,de kizárólag délelőtt!! 2 után fehérjét: húst, anikó sajtot v mozzarellát, kefírt, virslit, felvágottat.... illetve volt,h napokig csak tojásrántottát(nagyon meg is utáltam)mivel 1 tojás 74 kcal és összesen 1!! g szénhidrátot tartalmaz szval akár 15 tojást is megehetsz egy nap,de akk mást szerintem ne. Ezt mondjuk ne mszabad sokáig csinálni.Ja és a másik,h a feszesítő testáplóról meg ne feledkezz!!! Mert különben lógni fog a bőröd:S szerintem az avonos skin so soft a legjobb:) szval bőrre nagyon odafigyelni! akár hideg-meleg zuhany. sok sikert:)ja és Rubint Rékának van egy nagyon jó 20 perces edzése a hasra:)
2009. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választokat :) ! Ha még mindig áll az ajánlatod, én benne vagyok :)
2009. aug. 3. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Szijja!Persze még mindig áll! az emailcímemre küld el az msn címed! :) Nem írom ki ide az msn-t ha nem gond :P


husztivanda@freemail.hu


puszi

2009. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!