Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogyan fogyott le?

Ki, hogyan fogyott le?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen kérdés van már itt fent de én szeretnék olyan emberekkel beszélgetni akiknek sikerült mozgással,életmódváltással vagy esetleg "sima" fogyókúrával fogyni. 18 éves lány vagyok. 162 cm és 95 kg. Rettentően nagydarab. Már olyan ruhát nem találok magamra ami tetszene vagy ha tetszik és méret is van nem áll jól vagy éppen úgy érzem magam benne hogyha ebben az utcára kimegyek mindenki lefujjog. kérem akinek sikerült a fogyás írja le hogyan.:)

2014. jún. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy gyors kérdés:Hol laksz? Amugy semmi szénhidrát....sok mozgás és 25kg minusz nekem
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem 10 kg ment le, most így 56 kg vagyok, de a családban van aki az én fogyásomat megötszörözte.

A válasz nagyon egyszerű, csak a végrehajtáshoz kell nagy kitartás: életmódváltás.

Napi ötszöri étkezés, max reggel 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség, valamennyi gyümölcs (a tévhitekkel ellentétben nem diétás, hisz sok benne a cukor, de egészséges a sok vitamin miatt, banánnal, szőlővel vigyázz), zsírszegény termékek, sok zöldség, saláta natúr joghurttal. Felejtsd el a tésztát, süteményeket, csokit.

Mozogj rendszeresen, akár minden nap, de min. heti 3-4-szer. Neked kíméletes mozgást javasolnék, a futást semmiképp, tönkretennék a térdeid. Viszont a hosszú séták, edzőteremben elipszisgép. Ha egy nagyobb változást elértél a taposás is jó.

A sima fogyókúrát felejtsd el, a duplája visszajönne amikor abbahagyod.

Sok szerencsét kívánok neked, nem könnyű, de meg lehet csinálni, és elégedetten nézhetnél a tükörbe! Az interneten pedig sok oldalt találsz ebben a témában ami segíthet neked.

2014. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 70 kilóról fogytam le 46-ra életmódváltással és sporttal. Nem ettem kenyeret, nem ittam cukros üdítőket és vacsira már csak valami lazát ettem.
2014. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hévízgyörkön lakom. Habár nem tudom ez miért fontos.:)

Futni amúgy se futhatok (asztmám vagyok) orvosi utasítás miatt.:)

Napi 5x étkezés. ezzel van a gondom. Rendszertelenül táplálkozom.:/

2014. jún. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!