Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a szálkásító étrend lényege?

Mi a szálkásító étrend lényege?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most egy hónapos kihagyás után (gond volt a lábammal) újra elkezdhetek futni.A leghosszabb amit szoktam futni az 10 km.Ezt persze majd fokozatosan szeretném növelni.A hosszútáv futás az szálkásít?(mert én úgy tudom,de nem vagyok benne biztos)Emellett az étrendben mire kell odafigyelni ahhoz,hogy valaki szép szálkás legyen?
2014. jún. 19. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A szálkásító diéta az sok fehérjét és mérsékelt szénhidrátot tartalmaz ami azt jelenti hogy 2,5g/testsúlykilogramm fehérje és 1,5-2g/testsúlykilogramm szénhidrát. A futás nem rossz de sokkal jobban járnál ha végeznél súlyzós edzéseket is amik segítenek megtartani azt a minimális izomzatot ami rajtad van, csak mert a futás nem segít megtartani az izomzatot. Csak egy kép a szemléltetésre [link]
2014. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szálkásító edzés nincs, a hosszú táv futás nem szálkásít. Az étrend szálkásít.

A cht kezd 2g/testömegkg-ról, ha nem fogysz csökkents 1.5 g-ra.

A fehérje legyen meg 2-2.5 g/ testömegkg.

Ez az alap ez nagyon fontos.

2014. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!