Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és fogyni...

13 éves fiú vagyok és fogyni szeretnék hogyan?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 67 kg. Ez engem zavar mert állandóan cseszegetnek emiatt ás hát na.. A fenekemre és a combomra hiztam többet ( Régebben fociztam, de abba kellett hagynom) és hát jó volna segitenétek NORMÁLISAN, mert ez nekem nagyon fontos lenne. Köszi!

2014. jún. 21. 01:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
Már bocs,de 13 évesen fentvagy 01:12-kor..szép család,szüleid tudják?/Mien felnőtt lesz belőled?,Oké nyár van,de mindennek van határa!!Napi6-8óra alvás kell ennyiidősen!De te a Virtuális világban élsz!Hátszépvagy kisgyerek!Amugy nemgondolgodtál még azon,hogy egészséges kaját kellene fogyasztanod,és rendszeresen(Legalább heti 3x)sportolni..Aludjál!!
2014. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 bibionee válasza:
100%

Bicajozz sokat,ha a szüleid engedik,akkor suliba is menj bicajjal,meg mindenhova,ahova teheted. Edzőtermet azért nem mondom,mert ahhoz még fiatal vagy,hogy súlyokat emelgess,szóval inkább a bringa,az pont a combot meg a feneket dolgoztatja meg.

Evés: Minden nap regelizz,de ne műulit,semmi cukrosat,ne péksütit,meg ne sima fehér kenyeret,hanem valamilyen barna kenyeret vagy teljeskiörlésű dolgot. Szólj otthon,hogy ilyeneket szeretnél enni,és vegyenek neked.

Ne egyél nagyon krumplit,próbálj meg gyümölcsöt enni ha éhes vagy napközben. Nem szabad csipszet meg semmi ilyen nassolnivalót enni,ha tényleg fogyni szeretnél.

De elsősorban beszéld meg a szüleiddel,hogy segítsenek neked,mond el,hogy próbáljanak inkább olyanokat főzni,ami nem zsíros,meg nincs benne tészta meg krumpli. De nagyon fontos,hogy többször egél kicsit,azt ne csináld,hogy nem eszel semmit,vagy csak keveset,mert akkor a szervezeted azt hiszi éhezik és mégtöbb zsírt kezd raktározni.

Egyél otthon reggel, aztán később almát vagy valami gyümölcsöt (ne banánt lehetőleg). Ebédre normálisan,csak ne sokat,és ne egyél hozzá kenyeret. Délután megint valami gyümölcs,vagy egy szendvics. Este meg ne feküdj le éhesen,lefekvés előtt 1-2 órával vacsorázz, 1-2 szelet barna kenyér,sonkával meg zöldséggel.

De mindenképp beszélj,mert rajtuk sok múlik,hogy milyen kaja van otthon. És bicaj,meg,ha még plusban akarsz akkor guggolás otthon, egyenes háttal guggolás csak simán,mondjuk 6 szor 10 guggolás 10 után pihenj fél percet,és ez 6szor. Ezt minden nap megcsinálhatod otthon. Pár perc csak. De másik fontos dolgo,ne várd,hogy 2 hét után lesz eredmény. Legalább 2 hónapig kell ezt csinálni. Nincsen soki,meg süti meg csipsz,sok bicaj és guggolás. Sok sikert és kitartást kívánok. Mire újra sulibamész meg fog látszani a különbség.

2014. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 bibionee válasza:
100%
Első válaszadó meg jó lenne,ha elgondolkodna,dikerk kérte a kérdező,hogy hasznos választ adjunk,ha egy 13 éves késő este azon agyal,hogyan fogyhatna le,és segítséget kér,akkor nem leoltani kéne,hogy aludjon,hanem értelmesen válaszolni. Én nem tudom,mikor meg hol volt ön 13 éves,de én is töltöttem fent pár éjszakát kiskamasz koromban azon agyalva hogy változtassak magamon,hogy ne csúfoljanak a suliban,lehet akkor nem volt netem,és nem tudtam segítséget kérni,de akkor is ébren voltam és ezen agyaltam. Ha van gyereke,nevelje azt ,ha meg egy másik segítséget kér,ne leszidja,akkor inkább halgasson!
2014. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni! Bármit! Én is ilyen problémákkal küzdöttem egészen tavaly őszig, amikor össze szedtem magam és elkezdtem harcművészetet tanulni 20 évesen. Most már nem csinálhatom vissza, de sok szenvedéstől megmentett volna, de persze így is megment a jövőmre nézve, életem egyik legjobb döntése ként tartom számon.
2014. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Többségnek köszönöm a HASZNOS tanácsokat egyébként kistestvéreim nem voltak itthon és nyugodt estém volt. Suliba bringával járok sportolni most nyáron újra elkezdek :)
2014. jún. 21. 09:47
 6/28 anonim válasza:

Ne egyél csipszet, csokit, és meg van oldva.

Igyál sok vizet, és biciklivel csinálj egy plusz kört hazafele, vagy lift helyett a lépcsőn járj, ilyenek.

:)

2014. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló, ha oltogatni kezdünk egy ártatlan, teljesen normális kérdést feltevő, számunkra ismeretlen személyt, legalább négyest érő helyesírással tegyük, különben az egész átcsap ritka szánalmasba ;) Mellesleg milyen jogon szólsz bele abba, hogy a kérdező mikor fekszik le? Magán joga ezt eldönteni. Ráadásul szegény szerencsétlen a GYIK alacsony intelligenciaszintű felhasználóit (igen, te is ilyen vagy) figyelembe véve direkt megkért minket, hogy NORMÁLISAN válaszoljunk, de hát erre te úgy tűnik képtelen vagy, ami önmagában nem olyan nagy baj, de legalább maradtál volna akkor csendben! Bármilyen felnőtt is lesz a kérdezőből, nálad már csak jobb lehet. Elnézést, de kicsit kiakadtam.

Kedves kérdező! Ne igyál semmilyen üdítőt, csak vizet, napi másfél litert legalább, és kerüld a nasikat is. Ezen kívül sportolj sokat, (fuss 4-5 km-t a környéken, bármi, ami mozgás, jöhet) egyél zöldségeket, és az étel mennyiségét is lecsökkentheted, amennyire tudod. Hajrá! :)

2014. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Na elöször is: Én kamionsofőr vagyok,igen van gyerekem,és jól is nevelem..Ha nem figyeltetek volna,a végén leirtam,hogy egyen egészséges ételeket,a z édességeket mellőzze..Melyre a 2es válaszoló is konlrétan kitért.Ha már a kérdező a swag+ságával,és többi külseével nemtud menőzni ezzel akar feltünni,hogy fenn van késő éjjel,míg én eggy kamionban a pihemőidőmet töltöm,engem ez bosszantott..És én ennyiidősen már nyolc órakór ágyban voltam..És az én lányom 16 éves, de legkésőbb éjfélkor aludni kell..:) Szoval hasznos választ adtam,a szövegértésetek. Eggyes..
2014. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Senki nem kérdőjelezte meg, hogy te hogyan neveled a gyerekedet. Azért, mert nem a mi dolgunk. Az, hogy a kérdező szülei hogyan nevelik az ő gyereküket, ahhoz meg neked nincs közöd. Mellesleg azt én nem tartom hasznos válasznak, ha valaki három sor jogtalan oltogatás után odaböffent két szót, (ráadásul alpári stílusban) de tiszteletben tartom, ha te így gondolod.
2014. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Bocsánat kérdező! Egy kicsit én is szidom az elsőt. 14/L vagyok teljesen át tudom érezni ezt a fiút, biztos vagyok benne, hogy nem "menőzni" szeretne azzal, hogy le szeretne fogyni. Manapság annyira elfajult az egymás piszkálódása és áskálódás a másik ellen, valamint a másik külsejébe való beleszólás, hogy át tudom érezni őt. Kit érdekel hánykor írta? Valószínűleg nem tudott aludni, vagy honnan tudod,hogy mér ilyenkor volt fenn? Hogy lehetsz ekkora ***. Kérdező neked annyit írok, hogy sportolj ahogy írták már többen is nem kell sok dolog hozzá. Minden nap biciklizz kb. 5 km-t és fuss is 2-3-at, valamint már hallottam olyanról, hogy, ha valami nassolni valóra vágysz, hogy popkornt egyél, DE csak só menteset vagyis a Dm-ben tudsz venni bio kukoricát és azt fedő alatt serpenyőben kell kipattogtani. Zöldségeket egyél főleg. Az uborka nagyon hasznos ugyanis a megemésztésével több kalória veszik el, mint amennyit a megevésével nyersz. :) remélem segíthettem :)
2014. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!