Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a húgom 12 éves 167cm és...

Ha a húgom 12 éves 167cm és 73kg, és fogyni szeretne akkor szerintettek milyen az ideális testsúly? Többi, lent.

Figyelt kérdés
Szeretne fogyni mert mindenki csúfolja hogy kövér és nagy a feneke, szeretnék neki segíteni de, hogy kezdjünk bele? Mennyi lenne az ideális testsúly?

2014. jún. 21. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Először is, vállald fel, hogy "TE" vagy a húgod..vagy csak nekem fura, hogy "love2002" nicknévvel írsz, a 12 éves húgod nevében?


Jó persze, tudom, hogy a kettő még nem zárja ki egymást, de akkor is..


Menjetek el háziorvoshoz, majd Ő csinál egy pontos mérést, hogy mi lenne EGÉSZSÉGI szempontból a megfelelő testsúly.

2014. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
NINCS olyan, hogy ideális testsúly.
2014. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 hónap erejéig térj át a paleó étrendre, fokozatosan. Edzésnek meg tempós gyaloglás és hétről hétre emeld az időt plusz itt van egy 7 perces torna [link] . 4 hónap múlva 60 kiló vagy. Amikor belenézel a tükörbe és tetszik amit látsz, neked az az ideális testsúly. 55 alá szerintem nem menj. De ahogy érzed, viszont soha ne koplalj. 12 éves vagy növésben vagy. Megkérdezheted a háziorvost is, viszont ha ő is 120 kiló akkor sok hasznosat nem fog neked mondani :D
2014. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12 evesen ne akarjon "fogyozni". Csak egeszseges, taplalo eteleket adjatok neki.
2014. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2#es..


Szóval, nincs olyan, hogy ideális testsúly?


Akkor egy 198 cm-es 47 kilós emberrel semmi gond sincs?

Megfelelő a testsúlya?


Vagy egy 167 cm-es 190 kg-os embernek is ugyan ez?


1#es voltam..

2014. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miert a suly a mervado??? Nezzetek meg egy 60 kilos lanyt akin csak zsir van, meg egy masik 60 kilos lanyt akin izom van. Vagy ha egyszerubb: nezd meg mennyi ugyan annyi tomegu zsir, meg mennyi ugyan annyi tomegu izom!

Emberek!! Gondolkodjatok! Ha az utcan vegig mesz, nincs a homlokodra irva hogy 55 kilo 80 deka vagy, nem azert fordulnak meg utanad a ferfiak, hany kilo vagy, hanem ahogy kinezel.

2014. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs idealis testsuly.

[link]

2014. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Love 2002? Te vagy a 12 éves látszik a felhasználónevedből. miért nem írod le úgy hogy te szeretnél fogyni? Nincs benne semmi szégyen.
2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!