Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 159 cm-es lánynak mennyi...

Egy 159 cm-es lánynak mennyi lenne az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
55kg BMI alapján.
2014. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi, mikor jól érzi magát.


[link]


Ez egy jó játék.

2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

,,Eldöntöttük, hogy megmutatjuk Nektek, mit jelent LEFOGYNI. Mert amit manapság mindenhol láttok, az bizony 99%-ban csak parasztvakítás. Megmutatjuk, hogy milyen az, amikor valakiből 12 hét alatt nem egy plöttyedt kupac csontos zsírmassza marad, hanem valódi átalakulásba kezd. Amikor a mérleg a kukában landol – mert a valódi fogyás zsírból történik és nem pedig izomból. Azt pedig csak a tükör és a centik fogják megmutatni.


Be fogjuk Nektek bizonyítani, hogy úgy is le lehet fogyni, hogy kilókban mindennek alig van látszata. Megmutatjuk, hogy miről beszélünk, amikor azt mondjuk, hogy „minőségi fogyás”. Mi ezt kínáljuk, ezt hirdetjük, és nagyon boldogok vagyunk, ha miattunk csak néhányan rájöttök, hogy micsoda átverés ez a mi kis „fitnesz iparunk”. Tisztelt a kevés kivételnek."


[link]

2014. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem együtt?
2014. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40-45kg
2014. márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
40 kg, normális vagy? :D
2014. márc. 16. 11:29
 7/7 anonim válasza:
Én a 159 centimhez 55kg vagyok. Azon vagyok, hogy egy 5-öst legalább ledobjak.
2014. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!