Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hatékonyan...

Hogyan tudnám hatékonyan csökkenteni a szénhidrátbevitelemet, sóvárgás nélkül?

Figyelt kérdés

Naponta átlagosan 220 gramm szénhidrátot eszek meg.

Fogyni szeretnék.

Azt mondták, lehetséges hogy azért nem fogyok, mert magas a szénhidrátbevitelem, hiába figyelek oda a zsír-, fehérjemennyiségre.

Régebben főleg cukrokkal, édességekkel tömtem magam, ezekből állt a szénhidrát.

Később átálltam az egészségesebb dolgokra (müzli, teljes kiőrlésű dolgok, gyümölcs, zöldség), viszont a bevitt mennyiség így sem sokat változott.

Amint akár csak 10-20 grammal kevesebbet eszek, elkezdek sóvárogni, kizárólag az ilyen ételek után.

165cm/62kg


2014. jún. 23. 18:39
 1/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Több zsírt és több fehérjét kell enni.
2014. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Jóllakottan sokkal kevésbé akarunk szénhidrátot enni, én legalábbis :)
2014. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg egyszer brokkoliból,karfiolból,répából,paradicsomból megenni egy nap 220g ch-t.

pont ezért nem is kell számolni a zöldség bevitelt,mert minimális a cal értéke a legtöbbnek.

amúgy meg csökkents a ch-n mindenképp-60g körül állj be és a zsíron emelj.

a zsír inzulinválasza nem olyan szinten durva,mint a gyors ch-é,így sóvárgás sem lesz,energia az edzéshez viszont lesz.

a 60g ch-t zabból és rizsből vidd be.

2014. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagy akarat erő kell ;) én nagyon édes szájú vagyok :$ de ha fogyni akarok muszáj lemondani róla sajnos :( én ha sóvárgok az édes után eszek zöldséget és sok vizet :)
2014. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!