Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mehetne ez könnyedén?

Hogyan mehetne ez könnyedén?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok

160 centi és 70 kiló

kb. 20 kilót szeretnék lefogyni... emiatt már a vérnyomásom is magas...fél év alatt szaladt fel rám több mint 9 kiló:S nem lehet észrevenni, mindig mérem a centivel a méreteim de sehol sem több:S nem értem...

hogy fogyhatnék le egészségesen?

este 6 után ált csak vmi gyümit eszek, suli miatt napi 3x tudok csak enni...inni nem szoktam túl sokat..

Tippek? előre is köszi :)


2010. jan. 4. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon biztos akarsz lenni akkor menj el orvoshoz. de szerintem elég ha csak eljársz futni, persze nem ilyen időben :) nekem is sokat segített, azóta az étvágyam és a vérnyomásom se túl magas :) hasprés és futás :)
2010. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdjél el vlmit mozogni. Napi 10 perc futás is sokat segíthet, de akár egy kiadós sétával is sok kalóriát elégetsz. Csak vigyázz, hogy ne egyél meg utána dupla annyi kalóriát. :)

Egyébként ugrálókötelezés, meg millió egy könnyebb sport is létezik. Tenisz, vlamiféle tánc. (Persze csak ha szeretsz táncolni)

2010. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen szeretek táncolni de suli miatt nem nagyon van időm ilyesmire..:S

néha eljárok úszni de suli miatt sem megy ez, amugy igen ha van időm ugrókötelezek meg kipróbáltam a kardiot ami tetszik is és jól megizzaszt:D

az új évre megfogadtam hogy lefogyok remélem összejön:D

esetleg tudnátok nekem még olyan mozgásokat írni ami fogyaszt és nem izmosít?:)

2010. jan. 4. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogyaszt, akkor izmosít is, azaz mivel lány vagy, formásít. Még ha az adottságaid meg is lennének a kissé férfias izmosodásra, akkor is nagyon-nagyon meg kéne dolgozni azért, hogy ronda legyen, tehát atletizálásnál, kardiónál, aerob gyakorlatoknál egyértelműen csajszis izomzatot várhatsz, ami súlyban se gond, viszont nagyon jó hatásfokú, ha gyakoroltatják.
2010. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!