Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akármennyit eszek a nap...

Akármennyit eszek a nap folyamán, úgyis éhes leszek este. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este 6 után próbálok nem enni (elvileg 4 órával lefekvés előtt ne együnk, én pedig 10-kor megyek aludni, de akármyennyit eszek, éhes leszek. Mit csináljak?
2010. jan. 4. 20:12
 1/6 anonim válasza:
egyél este
2010. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudom,hogy hülyén hangzik,de a mozgás eltelít!Nem mondom,hogy próbáld ki minden este,de próbáld meg egyszer,hogy 1órát szobabicajozol.garantáltan úgy érzed tele van a hasad!ha nagyon éhes vagy egyél sok uborkát,abból egy kilót is megehetsz,és nem lesz tőle garantáltan hízás.jó lehet nem a legjobb megoldás,de én hasonló kis praktikákkal lefogytam 40 kilót.
2010. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál egy pohár tejet, vagy ha nagyon nem bírod,egyél meg ilyenkor egy szelet trappista sajtot,vagy egy mozzarellát,egy darab virslit...az nem hízlal és még sem leszel éhes.
2010. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hajszál pontosan ugyanazt akartam írni, amit az első kommentelő írt. Elismerésem neki. Hát egyél este is! Óriási tévhitre épül az a szemlélet, hogy hízni kezdesz attól, amit este hat után eszel. Ez egyszerűen nem igaz, ez nem ettől függ! Minden nap beviszel valamennyi kalóriát és el is égetsz valamennyi kalóriát, ha az első több, mint a második, akkor hízol, ha a második több, akkor fogysz. Ennyi. Totálisan, teljesen mindegy, hogy mikor viszed be a kalóriáidat, csak és kizárólag a bevitt és elégetett kalóriák aránya számít! Csak, hogy biztos lehess benne, ezt az üzenetet olyasvalaki írja, aki imád enni, és ettem már hajnali kettőkor főttkolbászt mustárral és majd' fél kiló fehér kenyérrel, és az ilyen akciók sosem akadályoztak meg abban, hogy kockahasam legyen. Szóval, jó étvágyat minden estére!
2010. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok lefeküdni éhesen.

Mindig vacsizom rendesen.Ha naponta ötször eszel keveset,akkor nem leszel éhes este.

Én így csinálom:Reggeli 8-kor,álltalában korpás zsömit eszekszendvicsnek,de az is előfordult,hogy disznósajttal ettem.

Tízórai álltalában alma,vagy ropi,mandula, joghur.

Ebéd pontosan délben:Leves vagy főtt kaja amit főzök.

Uzsi hasonló a tízóraihoz.

Vacsira is normális kaja 6-8 között,de fele annyi mint ebédre.

8 kilót fogytam.

Ne egyél finomlisztes dolgokat,vagy csak hetente egyszer.

A korpás zsömi és a teljeskiőrlésű lisztből készült termékek,lassabban szívódnak fel,így később leszel éhes.

Ha éhes vagy rágj el egy sárgarépát,vagy pritamin paprikát.Mindkettő édes,vitaminokban gazdag.

Csökkentsd a cukor bevitelt.Az édes dolgok elnyomják az éhséget,de hamar felszívódik,így ugyanolyan éhes leszel egy óra múlva mint előtte,egy ideig feldobnak,majd elálmosítanak.Ráadásul a fejünk is megfájdul tőle.

2010. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél valami gyümölcsöt ,itt nem a banánra meg a szőlőre gondolok mert abban sok a cukor hanem mondjuk narancs,alma,mandarin,ananász stb...
2010. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!