Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a gyümölcs, zöldség...

Mi az a gyümölcs, zöldség vagy bármi egyéb kajcsi, amiből szinte akármennyit meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Na jó nem akármennyit, de mondjuk ha éhes vagy, és nassolni akarsz akkor ehetsz belőle többet és nem ártasz vele olyan sokat a súlyodnak?:)
2011. ápr. 7. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
répaszeletkék, káposzta nyersen, paradicsom, igazi ananász, meggy, karalábé, salátalevél, retek
2011. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kajcsi, foscsi, hugycsi, bebaszcsi :D


Na.... nézz egy kalóriatáblázatot, és azt, hogy mik az alacsony energiatartalmú zöldségek és gyümölcsök.

Egyébként: Cukkini, patisszon, paprika, retek... ezekből bármennyit ehetsz. Annyit úgy sem tudsz, hogy sok legyen. Gyümölcsből én pl. napi 4kg almát eszem, mégis kockás a hasam... Nyáron meg görögdinnye. Az is mehet, semmi bajod nem lesz tőle.

2011. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hamlet szeletek
2011. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
12.14 Hamlet? Gratulálok :D 100g = 330kcal és full szénhidrát...
2011. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen, szerintem amennyit valaki Hamlettből megtud enni, annyit nyugodtan ehet.

Ha megeszik egy egész csomaggal az is csak 330 kcal. De nem hiszem, hoyg megenne egy nap egy egész csomaggal, nem? Mert megeszik kettőt, és eltelik vele, nem kell egész nap rágnia. Ha megeszik ugyanennyi ribizlit, akkor az kevesebb kalória: csakhogy nagyon jó étvágyat csinál.Akkor mi a jobb? Ha egész nap eszik, vagy ha eltelik 20 g-mmal? (66 kcal)

2011. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát 12.28 én nem tudom de milyen papagájfarmon élsz, vagy mennyit csipegetsz egy nap, de egy csomag hamlet nálam 5 percig tart, ha nagyon akarom... A "csak" 330kcal meg egy kicsit paradoxul hangzik...

Ezt a csak 330 kalóriát 5 perc megenni, míg mondjuk almából kell hozzá közel egy kiló. Vagy cukkiniből 17 :D :D :D Arról nem is beszélve, hogy a hamlet GI-je magas, tehát gyorsan szívódik. Egy komoly diétába nem igazán fér bele a hamlet. Persze aki naponta két szeletet bír megenni belőle, az más tészta.

2011. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

off.

természetesen én is meg tudok enni egy csomaggal, ha akarok, De ha eszem rendesen, diétásn napi ötször, és közben csipegethetnékem támad, akkor ugye

- először nem veszek róla tudomást

- ha mégis támad, akkor ikmegyek a spájzba, nagy nehezen leveszem a hamlettet, kibontom, letörök egy felet, visszacsomagolom, bemegyek. megeszem a fél felét. Aztán mást csinálok. És ha nagyon zavar, megeszem a másik negyedet. Nem kell egész nap rágni. Csak ha már muszáj.Nem ezzel kell jóllakni.

2011. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

aki zöldséget rág egész nap, az se fog tartósan lefogyni.

a lényeg, hogy ne legyen egész nap valami mindig a szádban! Vagy ne kaja legalábbis! ;)

2011. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Zöldalma, narancs, répa, uborka, karalábé, meg úgy általában a zöldségek nagy része. Gyümölcsből még jó a görögdinnye, persze arra még várni kell :(.
2011. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!