Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm magas vagyok és 68kg,...

165cm magas vagyok és 68kg, tudom hogy nagyon sok, de nem tudom átlépni ezt a határt. Mit tegyek? .

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok és 68kg, tudom hogy nagyon sok, de nem tudom átlépni ezt a határt. Mit tegyek? Fogytam már 15 kg-t és most is ugyan úgy tornázok, meg étkezem mint eddig, annyi különbséggel hogy több gyümölcsöt eszek, de nem bírok fogyni. Miért van ez?
2010. jan. 4. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem étkezel helyesen, ez biztos. A több gyümölcs, meg több cukor... csak ezt sokan nem tudják.
2010. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nincs eredmény,tegyél érte többet!még kevesebbet a hízlaló ételből,esetleg zöldséggel pótolva,és még több torna,ha most gyors folytatást szeretnél.de nem kéne ezt erőltetni,most kicsit pihen a szervezeted a sok fogyás után.csak a kitartást nem szabad ilyenkor feladni.nekem 1 hónapig állt fenn ez a helyzet,aztán újult erővel ledobtam megint 5 kilót,megint5öt...és igy ment le a 40 kiló.csak a kitartás a legfontosabb ilyenkor,hogy ne add fel,mert jó amit csinálsz.
2010. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Már így is nagyon ügyes vagy. Van egy időszak, amikor a szervezetnek pihennie kell. Szerintem egy darabig hagyd a fogyit, arra vigyázz, hogy a mostani súlyod maradjon. Kb 2 hónap múlva csökkentsd a bevitt ételt és emeld a sport mennyiségét. Menni fog.


Sok sikert!


Salima

2010. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 161 centi vagyok és terhességem alatt 60-ról híztam hetvenre,amiből sajna nem sok ment le szülés után.Mikor 5 hónapos lett a babám és már nem akart szopizni,elkezdtem diétázni,68.5-ről indultam,10 hét alatt fogytam vissza az eredeti súlyomra úgy,hogy a baba mellett nem sok időm jutott tornázni,max. hetente 2-3 alkalmommal 20 perc Rékázás.Így aztán a kajával kompenzáltam úgy,hogy sokmindent ettem,csak a kenyeret,édességet iktattam ki az étrendemből és egyáltalán nem voltam közben éhes.Ami nálam még szükséges volt,az hogy este 6 körül vacsi,de nem kevés ám,pl. egy pár virsli mustárral,hozzá paradicsom,paprika,mozzarella sajt,főtt tojás,felvágottak,szóval tényleg nem kevés,de utána már nem ettem semmit aznap,de ennyi vacsi után nem is voltam éhes,de ha mégis,akkor ittam egy pohár tejet.Reggelire műzli,vagy banán,tízóraira egy cukormentes műzliszelet vagy egy gyümölcs,ebédre bármilyen hús zöldségkörettel de volt,hogy tésztát is ettem.Uzsonnára pl. mandula,mogyoró,dió stb.Így aztán egyáltalán nem éheztem,mégis lefogytam 60-ra.Most újra elkezdtem,még 4-et szeretnék leadni és ugyanezt csinálom.Persze nekem is volt,hogy egy hét alatt csak 20 dekát fogytam,vagy egyáltalán semmit,de a köv. héten újra elindult lefelé.Szóval ne add fel,kitartás!!!

2010. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te nem vagy túlsúlyos!!!

Légyszíves ellenőrizd az életkorodnak megfelelő helyen:

[link]

[link]

2010. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A több gyümölcsöt azt úgy értem hogy már több mint másfél éve átálltam arra hogy 3 óránként eszek keveset és 6 órakor eszek utoljára és most már nem szendvicset,vagy akármi mást eszek hanem gyümölcsöt,meg nem úgy értem hogy most aztán két pofára zabálom a gyümölcsöt,csak naponta fogyasztom,minimum 1 almát,vagy kivit, vagy valamit.Cukros üdítőket nem iszom,csak ásványvizet,a csokiról is leszoktam,mondjuk néha azért jól esik 1-2 kocka,de kinek nem?

Ajánljatok valamit.Ti hogy étkeztek?

2010. jan. 4. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyes vagy így is, én is éppen diétázom. Most stangnálok éppen, de azért már lassan így is haladok. Én a kenyér, és szénhidrátmentesben hiszem, de néha egy kis csokiszelet azért nem árt meg. Annyit írnék a diétádhoz, hogy én úgy olvastam, hogy a gyümölcs inkább csak a délelőtti órákban jó. Mert elég sok a gyümölcsben a szénhidrát, és ha azt vacsorázol akkor már nem tudja a szervezet lebontani.
2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!