Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni 104 kg...

Leszeretnék fogyni 104 kg vagyok 172 cm és szeretnék minden áron lefogyni. Kb 15 kg szeretnék lefogyni nyárig! Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
amugy tanulok még szoval ha valaki ir az vegye azt figyelembe h nem tudok bármilyen kaját suliba vinni!köszzi elöre is.FONOTS. ja és nem sok idöm van sportolni az egésdsz napom minden nap zsufolt
2010. jan. 4. 21:55
 1/3 anonim válasza:
76%
Hát akkor nem igazán fog menni! Ha nem tudsz rá idöt szakitani akkor nem is akarod igazán! Sport nélkül viszont nem fogsz lefogyni az biztos! Szakíts időt valamilyen mozgásra legalább a tornára kajában meg figyelj oda miböl mennyit eszel nem kell specko dolgokat enni!
2010. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindig reggelizz, valami könnyűt, mindig vacsorázz, de lefekvés előtt legkésőbb 1 órával, és valami olyant, ami nem terheli meg a gyomrot.

Ha teheted, minden nap egyél zöldséget-gyümölcsöt (egy alma, narancs, mandarin, gondolom, befér a táskába).

Javaslom a lépcsőzést, és minél több gyaloglást, hétvégén legalább 2 órát gyalogolj intenzíven, később növelheted, összekötheted pl. azzal, hogy elmész kirakatot nézegetni.

Mindent egyél, de mértékkel, kiegyensúlyozottan,pont arra legyen elég, hogy ne legyél éhes, de ne legyél túlságosan jóllakva se (ami után a gyerekek és az idősek elálmosodnak). Ne koplalj, mert az energia kell a tanuláshoz. Húsokhoz egyél savanyúságot (vitamin, plusz a káposzta állítólag kifejezetten segít fogyásban), de ne egyél sok köretet-kenyeret mellé.

Bőségesen igyál folyadékot, lehetőleg vizet.

Ha esetleg úgy gondolod, hogy kedved lenne futni, ugrálókötelezni idővel, azt semmiképpen se kemény talajon tedd (mivel a lábadat tönkreteheti, és a súly így is eléggé megterheli, anyunak elkoptak a térdízületei, ha nem használ a gyógyszeres kezelés, műteni kell).

2010. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nemrégiben én is hasonló cipőben jártam, mint te. Régóta szerettem volna lefogyni, próbáltam mindenféle diétát, de igazából egyik sem jött be. Márciusban (akkor 116 kg voltam) belekezdtem a 90naposba, de 1 hónap után egyéb problémák miatt abba kellett hagynom. Ezalatt közel 10 kg ment le, ami nagy hiba volt, hogy nem mozogtam. Az elkövetkező 3 hónapban ebből visszajött 2-3 kg. Majd végleg elhatároztam magam: le fogok fogyni! Ha más is meg tudja csinálni, akkor én miért ne tudnám?! Ekkor 109 kg voltam (leírni is sokkkkk)a 177 centimhez. Mára 90 kg vagyok, tudom még ez is sok, de már kezdem magam jól érezni a bőrömben, és sok dicséretet is kapok, ami tovább bátorít. Hogy mi a titkom? Igazából nem is titoknak nevezném. Nagy szerencsém, hogy imádom a gyümölcsöket. Még én is suliba járok, de sikerült megtalálom azt a kaját ami nekem jó, és elég is addig amire hazaérek (kicsit hasonlít a 90 naposhoz részben így a délelőttöm). Szóval suliba mindig viszek magammal egy Győri Édes Jó reggelt-et, almát, narancsot, valami innivalót. Előfordul nagyon ritkán, hogy bekerül a táskába egy szelet csoki, vagy valami ilyesmi, de szerintem ez bőven belefér. Ha hazajövök suliból általában azt eszem, amit itthon a többiek is, persze mértékkel, vagy ha olyan kedvem van összedobok magamnak valami fehérjében gazdag dolgot. Kenyeret elég ritkán eszem, nem is kívánom igazából. Ha este megéheznék bekapok valami gyümit. Úgy gondolom ez így nem túl korlátozott, betartható akár hosszú távon is, és nekem bevált. Hétvégén előfordul, hogy egy kis süti is lecsúszik a torkomon, de egye fene :)

Viszont ami még nagyon fontos, az a mozgás. Anélkül nem megy. Nekem már a mindennapok részévé vált, hogy naponta félórát, de inkább egy órát mozgok. Hamar hozzászoksz és megkedveled :) ellipszis trénerezni szoktam és általában valami jó filmet nézek közben. Élvezem ha csinálhatom, átmozgatja a testem, és ha jól informálódtam, akkor kíméli a lábam (ez nálam egy fontos pont volt, hogy olyan mozgást találjak).

Nem tudom mennyire tudtam ezzel segíteni. Nem vagyok profi ilyen téren, de találtam valamit, ami nekem bevált. Ha kérdésed van és netán tudok segíteni akkor tedd fel nyugodtan, vagy ha bátorításra van szükséged :)

Üdv =)

2010. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!