Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felso testrol valo fogyásba...

Felso testrol valo fogyásba segitseg?

Figyelt kérdés
Tudom nincs helyi zsirégetés, nekem csak tippek kellenének tornagyakorlatra hogy a felsotestbol fogyjak foleg, nagyon széles a vállam, a karjaim a hasam a csipom, viszont nincs seggem tiszta lapos es combjaim is alig alig vastagok, nagyon formatlan vagyok
2014. jún. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

A testet az izom formálja (igen még a nőknél is)!

Vagyis izmot kell építened a testedre és le kell diétáznod a zsírt!

Próbáld ki a ketonég diétát!

Kezdő edzésnek 1 hónapig pedig ezt heti 3x!

Illetve itt egy könyv férfiaknak és nőnek az edzésről és a testformálásról MINDEN OLVASD EL!

Ingyen letölthető:

[link]

2014. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdő edzésnek 1 hónapig pedig ezt heti 3x! :

[link]

lemaradt


jah és hagyj pihenőnapokat mert akkor formálódik a tested!

2014. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig naponta egy orat aerobikoztam intenziven, de akkor is a also tajekrol fogytam :(
2014. jún. 27. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
könyvet elolvastad?
2014. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint tudod (írtad), nincs helyi zsírégetés, így nincs olyan tornagyakorlat, ami fogyasztja a felsőtestet. Olyan viszont van, ami formásítja. Ahhoz, hogy a "segged ne legyen lapos" meg a combjaid formásak legyenek, a lábaidat is edzeni kell. Ehhez az előttem linkelt könyv a megfelelő forrás.


A zsír pedig egyformán megy le mindenhonnan, de valószínű, hogy ahova könnyebben megy fel onnan nehezebben jön le.

2014. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!