Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsizhatok ma még?

Vacsizhatok ma még?

Figyelt kérdés

Nagyon max 400 kalóriát ettem ma eddig, és futottam 3 kilométert.


Vacsizhatok? Nem a kalóriák miatt kérdezem, mert tudom, hogy nem ettem ma sokat, hanem amiatt, hogy nincs már késő ahhoz? Éjfélkörül fekszem majd le.


2014. jún. 28. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is drasztikusan fogyózok, de ez még nekem is sok.

Viccen kívül...Fordulj orvoshoz, mert ez nem normális?

400 kcal arra sem elég, hogy a szervezeted fenn tartsa saját magát, és te emellé még futsz is, enni meg nem akarsz?


Nem,nincs még késő, maximum valami kevésbé hízlalót egyél, de valamit mindenképpen sürgősen.

2014. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Agybeteg.
2014. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vacsorázz, de holnaptól csak 100 kcal-t egyél naponta, és 10 kilométert fuss. Hamarosan meghalsz, egy hülyével kevesebb lesz. Eszednél vagy, vagy értelmi fogyatékos vagy?
2014. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyúrós Gizi ***** válasza:
400 kalória? Te már soha többé nem ehetsz semmit, nagyon átléped a határt..
2014. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem a kalória miatt kérdezem, mert tudom, hogy ma rohadt keveset ettem, hanem az IDŐ MIATT.


Szóval szerintem nektek van problémátok :S

2014. jún. 28. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nyugodtan egyél, sőt, kéne is.

Ne szénhidrátgazdag cuccokat, hanem inkább húst, tojást, zöldséget, a túró se rossz (lassan szívódó fehérje), de amúgy igazából az a lényeg, hogy edd fel magad valami épeszű szintre, egy nap semmit se számít, és többet ilyen hülyeséget hogy koplalsz, ne csinálj.

2014. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!