Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak csak hasból és...

Hogyan fogyjak csak hasból és derékból?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a hasamon és a derekamon van egy "hájréteg" amit sehogy sem tudok onnan eltűntetni. Ha fogyókúrát alkalmazok, akkor olyan helyről fogyok ahonnan nem akarok, a hasam és a derekam pedig csak minimálisan lesz kisebb. Aránytalannak érzem a testem. Bármilyen módszer érdekelne.

Köszi előre is!

18L



2014. jún. 30. 16:12
 1/4 anonim válasza:
Óóó, tesó!!!:) Egy cipőben járunk. ;) én most sokat olvasgattam a témában, hátha segíthetek...figyelj, olyan nincs, hogy csak derék-hasból. Vagy sehonnan, vagy mindenhonnan. (khmm...bónusz:) igazándiból a 'fogyás titka' véleményem szerint (és most feltalálók a spanyolviaszt) a normális, kiegyensúlyozott étkezés, és a mozgás. Lehetőleg kardió. Értsd: futás, úszás, tánc, bármi, ami a felgyorsít! Mondjuk persze a fogyás a lelkiállapottól is függ, nyílván. Az én receptem a következő: futás esténként( picit több idejig, mint ameddig bírom) majd jóga légzés. (a jóga nem egy rossz dolog...;) ééés jó hír: 10 előtt bármilyen édesség mehet, de hat után már ne nagyon egyél...igyál sokat, az még kitisztít is. Ja, és szerintem kajából toorekedj mindig a vegyszermentesre! Hát, remélem Segítettem valamicskét! Hajrá sorstárs! ;)
2014. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem, hogy nincs helyi fogyás, genetikailag meghatározott, hogy hova rakódik legjobban a zsír (és onnan megy el legkésőbb persze). A valahonnan nem fogyást (gondolom itt a melledre - is - céloztál) nem működik. Az arányokon úgy lehet javítani, hogy fejleszted az izmaidat, ami megadja a nőies formát és így ha odáig eljutsz, hogy a problémás helyekről is lement a zsír, akkor arányos leszel.


A fogyókúra (ha azt jelenti, amit én gondolok) nem jó megoldás, hanem helyette életmódváltás kellene. Egészséges ételek, megtervezett és rendszeres étrend megfelelő mennyiségű és minőségű ételből. :)

2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a mozgás a fontos a kaja tökmindegy persze ha naponta 3000kalóriát zabálsz azt nehéz lemozogni. Mozgás a kulcs mindig minden nap.Egyre nagyobb terheléssel.
2014. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A kaja nem tökmindegy kedves Utolsó Válasszoló, kérdezz csak meg egy sportolót. Hajrá egyébként! :)
2014. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!