Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném formássá a...

Hogyan tehetném formássá a hasamat?

Figyelt kérdés

Nem kocka hasat szeretnék, hanem inkább feszest és hogy látszodjon a derékvonalam. Nincs rajtam számottevő súlyfelesleg, csak úgy érzem egyenetlenül van elosztva.

A felülés segít? Én napi 2x50-re gondoltam így kezdésképp...és mindennap. Jó lesz ez vmire?


2010. jan. 6. 07:26
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy a függeszkedésből lábemelés? ha azt csinálom, sokkal jobban érzem a hasizmomat, már kevesebb (10-15) emelés után is fáj, míg a felülésnél talán csak 40nél
2010. jan. 6. 07:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak diéta. A hasizom az hasizom, a formája mindenkinél genetikailag adott. Azzal tudsz játszani, hogy mennyi zsír fedi. A hasizomgyakorlatoknak viszont semmi közük a fogyáshoz. Diétázni kell.
2010. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 6. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az jó bármelyik. Fogyóznod nm kell, mert mindenünnen hamarabb megy le, legutoljára a hasról menne.

Összehasonlítom a tornázó ismerősöm hasát a magaméval, vagy a magam nem tornázósát azzal, mikor tornáztam...látszik, ki tornázik, szemre, elsőre.

A felülés, a lábemelés is jó, és ha csinos deréksziluettet akarsz(oldal) akkor ülj jobbra-balra ki a sarkad mellé 30x!

Akármit mondanak a szakemberek, ezek mind beválnak, tapasztalat!

A hullahopp-karikázás is cm-eket karcsúsít a derékon. És ha csak teheted, hord szoros övet vagy szoknyát derékon! Anyukám csak ennyit tett, és mindig karcsú volt a dereka.

A régi népi ruhákban is az volt mindenki, mert igen erősen meghúzák a derekat, amitől az ember kihózza magát, és egész nap "tart" a hasizmával.

Ha a hátadból pont "hiányzik" ami elől többlet, akkor a hátizmaidat is erősíteni kell( CICAHÁT, CSIGA)

Sokszor ahanya tartás miatt tűnik nagyobbnak a has.

És amikor csak eszedbe jut, húzd ki magad(ki a mellet be ahasat, ne nézz a földre, vállakat lefelé)és húzd be a " képzeletbeli farkadat" magad alá - mint a kutya, amikor maga alá kapja a frkát - íg ymegszokod ahelyes tartást és erősödik a hasizmod.

Itt a belettiskolába lányoknak mind lapos a hasa, mert mindig így "behúzzák a farkukat" - a csípő vízszintes tengeye elől felfelé billen.Ha érthető.

2010. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, próbálkozok azóta is :) már egy hete elhagytam a cukrot is, hátha...
2010. jan. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!