Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókurán vagyok és...

Ha fogyókurán vagyok és fogyni szeretnék meg persze megszeretnék szabadulni a hasamon lévő zsírpárnáktól meg a fenék részeni feleslegtől akkor mit egyek és mitne? És mien mozgásokat végezek ami leginkáb a hasról égeti el a zsírt?

Figyelt kérdés

Jelenleg most az étrendem , reggel éh gyomor ,délután 2 vagy 3 szendvics zsemlében vagy kifli, a felvávot vagy sonka vagy szalámi vagy nyári turista kis majonéz és erős paprika a szendvicsben. (Ez csak hétközben) Hétvégén fötétel általában rántothus, spageti,brassói kis adag sült krumplival és ecetes uborka saláta ami általában hétvégénként a menü.

És este saláta amibe van jégsaláta, káposzta, paprika, paradicsom, hagyma, és vagy konzervos olajos jalat rakok hozzá vagy olajban sült halrudacskát de persze az olajt hagyom kiszivni a hallból a szalvéta segitségével és ugy adoma salátához, és vagy ezerszigetel vagy majonézes joghurt keverékel keverem össze az összes feltétet. Ezt hétköznap és hétvégénis eszem kora este. És deszertnek vagy egyik nap müzli szelet vagy gyümölcsös joghurt vagy dinye amit éppen kivánok.

Ezza felsorolt étrend jo vagy rossz ha sokat szeretnék fogyni ?

Valamit melözek ?



öntetel keverem meg a salátát vagy majonézes jugjurt al,és deszernek vagy

2 kis joghurt vagy müzli szelet vagy görögdinye de mindenap mát amit

éppen kivánok.


Ezza táplálkozás hejes ha sokat szeretnék fogyni vagy valakin változtasak?


2014. júl. 3. 22:12
 1/10 anonim válasza:
47%

Szia bocsi kicsit offolok :D jó lenne ha legközelebb a helyesen írnád a helyes szót :DD

Na szóval ez rohadt rossz étrend! Elhízni vagy fogyni akarsz döntsd el :D

Én 1 hónap alatt fogytam 8kilót mégpedig így:

MINDEN NAP elmentem futni úgy hogy a hasam körbetekertem folpack-al.

Ismétlem minden nap ! 40 percet

Most jöhet az étrend:

Az más téma hogy közben én kondiztam is heti 3x szóval az én étrendem ilyen volt: jaj juteszembe NAGYON FONTOS ROHADT GYORSAN FELEJTSD EL A FEHER LISZTBOL KESZULT DOLGOKAT kivéve ha hízni akarsz!! Na most már tényleg étrend:) :

Reggeli 7kor 100G ZABPEHELY (NEM MUZLI !!!!!!)

Multi,C vitamin

Tízorai 10kor: Teljes kiörlésű kenyér

Csirkemell (csirkemell sonka is jó)

Paprika

Ebéd 13kor Rizs Csirkemell SOKAT!( Sok alatt nem azt értem hogy hányásig xd)

Természetesen nem tudom hány éves vagy de a fiatalabb korosztálynak a gyerekek anyja rátukmálja azt amit ő főz szóval ha ez nálad is így van akkor edd meg azt amit csinál de ne sokat!


Vacsi 18kor Banán rostos yoghurt c vitamin.


Remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A reggeli fontos,az adja az energiát az egész napodra.Reggel akár egy kicsit kevésbé diétás ételt is megengedhetsz,mivel az egész napos tevékenységgel elhasználod.Így nem csoda hogy ebédre jobban megéhezel,3 szendvics már sok,és így ugyanolyan mintha reggeliznél csak áttolnád az idejét.De a szendvicsből nincs megfelelő mennyiség ha diétáról van szó,mellőzd mindenképpen.A pékárut fogyókúránál 7km-es távolságból kerüld,nagyon hizlalóak,max ha nem bírod elfelejteni olyan szépen pislog,akkor magvas,rozs kenyeret ajánlok,mértékkel.

A hétvégi ebédeddel kapcsolatban pedig annyit hogy a tésztát érdemes mellőzni az étrendedből,az olajban sült ételekkel.

A saláta nagyon jó,de ha a rák olajos akkor inkább hagyjad.A halrudacska oké,de azért tudd hogy a panírozatlan hal a tuti amit te sütsz meg.Ha rám hallgatsz,akkor minden ételt az olajban kisütés helyett grillezel,abban egy csepp olaj nincs.

A joghurt és a dinnye jó,a müzlivel nagyon vigyázz,mert a legtöbben rengeteg a kalória.Hiába "gyümölcsös",agyig cukrozzák hogy a gyerekeknek finom legyen.Rá van írva hogy mennyi a kalória tartalma,az alapján nézd.De én egyáltalán nem ajánlom.

2014. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2. Válaszoló +1 ment a zöld tappancs :) hála istennek látok okos embereket a gykn :D :P
2014. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó,és még valami.Lehet hogy nem akarsz annyira szigorú diétába bocsátkozni mint amilyet én vagy az előttem szóló írt,de sajnos a fogyás általában nagyon lassú,és ha jól látom te sokat szeretnél.Szóval a lehető legkeményebben,mert

minél előbb látsz eredményt annál könnyebben tudsz erőt venni magadon és folytatni.A mozgáshoz pedig,és ugráló kötelezek,ami jobban kíméli a térdeket,hatásos és nekem személy szerint napról napra jobban megy,egyre jobb az állóképességem,és később fáradok.

2014. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Illetve eszembejutott hogy ivásnál is figyelj ha nagyon nagyon kólát akarsz inni akkor zero. De simát semiféleképp mert 100ml ben van 10g cukor !!!!!!!!!! MAX ZERO DE jobb lenne ha kólát sem innál :D tele vn mindenféle szeméttel
2014. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak vizet iszok,néha gyümölcs levet,de ritkán mert az tele van cukorral.Egy nap 3-4 liter,5 percenként fogsz rohangálni a WC-re,de nekem sokat segít a teltség érzet miatt.Ha meggyengülök,és szemezek az édességgel,csak magamba öntök fél litert és már elmegy a kedvem tőle.Egy idő után hozzá fogsz szokni.Sok sikert :)
2014. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Én is ugyanezt azt elvet követem ivás terén :) amúgy sok sikert kérdező ja és kérjük a zöld pacsikat :P
2014. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Olyan ételeket egyél, amiket hamar lebont szervezet! Rengeteg zöldség, köles, barna rizs, teljes kiőrlésű dolgok, gabonák... nem csak az a lényeg hogy hamar bontsa, hanem hogy táplálja a szervezeted! Húst max 1x-2x egy héten, nagyon egészségtelen sajnos.. akkor is csirkét vagy halat! Cukrot ne egyél! Mozogj, igyál nagyon sok magas ph tartalmú vizet...
2014. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt hittem először,hogy rosszul olvasok,de nem,az utolsó nem normális:)))

a fehérjebevitel a legfőbb táplálék forrása az emberi szervezetnek,vagyis a hús a tojás.

minden étkezésben szerepelni kell diétában főleg és azon kívül is.

éppen ezért ezekre építsd fel az étrended,hús,tojás,zsír,zöldségek,kevés gyümölcs.

olajat ne használj,helyette kókuszzsír,de inkább grill,párolás,vagy szilikonos tepsiben sütés.

joghurtra sincsen semmi szükség.

2014. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

te figyi már!

rákerestem antal valira,amit ajánlottál.

egy nőnek,akinek kb 30%os a testzsírszázaléka,mi a fene köze van az egészséges vagy a diétás témához?

nem értem.

[link]

há menj már!:))))

ha már tanácsadót keresel akkor ilyesmit illene keresni,akinek a teste az egyértelmű bizonyítéka a módszere hatékonyságára,nem egy elhízott középkorú nőt-

[link]

2014. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!