Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam valahol, hogy a tea...

Olvastam valahol, hogy a tea sem igazán jó. Igaz az, hogy a legjobb, ha csak vizet iszunk?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a tea jó (cukor nélkül), mert vízhajtó és elősegíti az emésztés jó működését. Akkor ez nem igaz?
2010. jan. 6. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden, aminek íze van, azt üzeni az agyadnak, hogy ételt fog kapni, így a szervezeted leállítja a zsírégetést, és előkészül a táplálék fogadására. Ha valójában csak egy pohár tea érkezik a gyomrodba, abban gyakorlatilag nincs kalória, mégis, mivel a nyelvedhez ért, értékes perceket vett el a zsírégetéstől. Morbid, de ettől függetlenül én is teázom :)
2010. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fene tudja már manapság, hogy mi egészséges meg mi nem. Egy biztos, hogy a hagyományos teák közt a zöldtea számít legegészségesebbnek. Vagy ki tudja, lehet hogy már ezt is megcáfolta valaki... :D


Ez kb. olyan, mint az állati zsírral, vagy növényivel főzzünk téma :S

2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vazze, az ilyen elvetemültektől vagyok teljesen kiakadva.

Szerintem ennyi erővel semmit se egyél és max vizet igyál, mert az biztosan nem hízlal.

Felejtsd már el ezeket a nagy marhaságokat,és azoktól tartóztasd magad, ami tényleg számít!

2010. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondj bármit a fogyókúrával kapcsolatban, én meg találok rá egy megcáfoló írást.

:)

2010. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a szoptatás alatti teázásról? Zöldteát szabad inni? A védőnőm szerint semmiképpen.
2010. jan. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!