Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elhízni. Ami a...

Szeretnék elhízni. Ami a legjobban bosszant a tricepszem és az kockáim. Hogyan hízzak rá, és hogyan táplálkozzak egyoldalúan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs helyi zsírépítés. Nem is csak a kockáim a gond: vádlim, combok főleg és a kockáim. Olvastam sok helyen, itt is rengeteg chipset, rengeteg zsíros receptet, de gondoltam felteszek személyesen én is egy kérdést. Nincs lehetőségem gyorsétterembe mászkálni és nem is akarnék (mászkálás = fogyás). Főleg az érdekel, hogy a zsírpárnákat hogyan szedhessem fel? Olvastam, hogy ha "eszem" is a hasamra, attól nem jön oda a háj, csak alatta puffad a belem. Olvastam valamit a fánk karikáról is, hogy az segít a hasról kifejezetten a kockát eltüntetni. Igaz ez? Személyes tapasztalat sokat segítene. Az étkezést illetően pedig, tudom, hogy kevés egészséges és így tovább. De nekem konkrét élelmiszer kéne, hogy miből és mennyi a minimum, mert nagyon nem értek ehhez. Mert csak az utóbbi egy évben nem szalad velem a ló. Mellesleg 15/L. És tudom, hogy a szervezetem fogyásban van. Én nem diétának nevezném, amit szeretnék, csupán supersizeosításnak. Nem szeretnék zabálni. Előre is köszönöm a válaszokat a litániámra!

2014. júl. 4. 22:46
 1/7 anonim válasza:
Miért akarsz elhízni? Az elhízás nagyon egészségtelen, és a kövér embereket sokan cikizik.
2014. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én azt javaslom, hogy naponta egyél meg 1 kg disznózsírt elkeverve 1 kg kristálycukorral. Igyál meg naponta legalább 4 liter napraforgóolajat. Lefekvés előtt igyál meg egy turmixot, ami 1 liter tejből, 0,5 kg porcukorból és 0,5 kg napraforgóolajból készül. Szerintem ennek működnie kell. :)
2014. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Ez egész jó lett.
2014. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is menj el orvoshoz, lehet hogy valami bajod van. Amúgy meg testsúly kilogrammonként 2g fehérje és 7g szénhidrát az odaba-sz olyan nincs hogy nem :D

Bár a 2. válaszolón nem lehet túl tenni, megírta a tutit ha ha ha :DDD

2014. júl. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dromedarbalu ***** válasza:

Szerintem csak szimplán hülye :)

Csak hülyül.


De ezért megérte ma felkelni az tuti

2014. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 3. és 4. :) A többieknek pedig üzenném, hogy ez egy segítségkérő oldal, tessék ahhoz méltóan használni és segíteni. Ha nem tudsz, akkor nem kell válaszolni. Köszi :)
2014. júl. 14. 22:51
 7/7 A kérdező kommentje:
*2. és 4.
2014. júl. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!