Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm-hez 75 kg gázos?

170 cm-hez 75 kg gázos?

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam, egész életemben. A csontjaim erősek, ezt már megmondták orvosok is. Volt egy sérülésem, nem edzettem 1 évig. Lefogytam 70 kg-ra. Most újra edzek(foci) és kapásból 75 kg lettem. Nem mondom h nincs pocakom, mert van, de nem leszek csak azért anorexiás mert ez tetszik a fiúknak.

Nagyon gázos ez egy lánynál?


2010. jan. 6. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam h semmi nasi nincs és este 6 után egyátalán nem eszek.
2010. jan. 6. 17:12
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha magadnak tetszel így, akkor nem mindegy mit mondunk? És ha nem tetszel, akkor szintén nem mindegy??? Magadat győzködöd, ez kihallatszik az írásból, és tőlünk várod látatlanban, hogy megerősítsünk.

Lesz itt majd ugyanilyen paraméterekkel rendelkező lány aki azt mondja, hogy szuper, mert ő is ekkora. És lesz vékony aki majd közli, hogy sok. Nézz bele a tükörbe, és döntsd el tetszel-e magadnak. Ha nem, akkor tegyél érte, hogy ne így legyen.

Ez az erős csont dolog meg baromság. A Csontozat alapvetően a testsúlyhoz viszonyítva nagyon könnyű, tehát egy erős, és egy vékony csontú ember között a csontok súlyában egész testre nézve max 5 kiló különbség van.

2010. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
dehogy gázos.én 1-2 cm-rel avgyok nagyobb és 2-3kg-mal könyebb ,de tetszek a pasiknak,föleg a barátomnak,így imád:P
2010. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az. De sok mindentől függ..
2010. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volnék én. Tudom h van rajtam plusz kg, de egyszerűen nem megy a fogyás. Heti 2x van edzésem 2 órát. Még azt sem lehet mondani h nem mozgok. De ezek szerint nekem ezt dobta a gép :):S

2010. jan. 6. 20:11
 6/11 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
20 leszek
2010. jan. 7. 16:39
 8/11 anonim válasza:

szerintem nem gázos.

bár én mondjuk a 170 centimhez 69 vagyok,és nagyon nem tetszek magamnak,de ami rajtam van az nem izom,hanem egyértelműen háj :D

de mivel te sportoslz, az inkább izom ami rajtad van,és ugye az is súly. elvileg amugy a mi 170 centinkhez 60 kiló lenne az ideális,de szerintem mindenkinek az az ideális amiben jól érzi magát.Szóval ha te igy jólérzed magad ,és a súlyod nem akadályoz semmiben akkor jó. :)


16/L

2010. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Sztem én még most alakulok mert most megint fogytam 2 kg-t. A BMI alapján a 170-hez a 73 kg már egyátalán nem túlsúlyos, viszont a 75-re már azt írja h minimális túlsúly. Szóval jah...

Mondjuk én sosem leszek 50 kg, ezzel tisztában vagyok, de azért a 70-et jó lenne megtartani :)

2010. jan. 17. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
A gáz forma az anyag egy halmazállapota.
2011. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!