Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok ilyen feladatokat?

Mondanátok ilyen feladatokat?

Figyelt kérdés
has tájon szeretnék fogyni, de mivel még fiatal vagyok, ezért semmilyen fogyókúrák nem érdekelnek. Ha tudtok, mondanátok légyszives vmilyen erősítő feladatokat hastájra?
2014. júl. 5. 22:20
 1/3 Gyúrós Gizi ***** válasza:
Ha nem eszel normálisan (nincs étrend), akkor ne várj csodákat. Nem a rengeteg hasizomgyakorlattól lesz kockás hasad.
2014. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy függ össze az életkor a fogyókúrával. Egyébként helyi zsírégetés nincs, vagy diétázol, mozogsz, és mindenhonnan megy le, vagy sehonnan. Erősíteni tudsz haspréssel, lábemeléssel, de nem sok látszatja lesz.
2014. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kérdésed kb ilyen-

segítsetek léci,de tudjátok mit nekem nem segítsetek!

vagy-

láb nélkül születtem,de indulni akarok a maratonon,hogyan készüljek fel?

ennyire fontos a táplálkozás szerepe a külalakban.

és nem kell egyből diétában,kalóriadeficitben gondolkodni.

valószínűleg bőven elég lenne ide egy egészséges táplálkozás,ahol is ideális arányokban tartalmaz az étrend fehérjét,zsírt,zöldséget esetleg szénhidrátot.

2014. júl. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!