Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -10 kg de minimum -5 . Így...

-10 kg de minimum -5 . Így lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
177 cm 67 kg 16/L. Nyár végéig pontosan augusztus 30.-amíg adtam magamnak időt hogy lefogyjak 10kg. Étrendembol kizárok minden cukrosat (üdítőital, édességek) minden nagyobb kcal bevitelt (gyors kaják, fehér kenyér) a mozgásom eléggé összetettebb leírom részletesen : minden nap csinálom a "NIKE TRÉNING" nevezetű applikacionak a mozgás formáit. Emellet naponta 100 felüles 100 gugolas hetente 3x el járok nagyobb tavokat futni ilyen 3-5 km vagy többet futni emellet 5x csinálok súlyos edzések az interneten tálat videokra . Így sikerülhet ? Előre is köszönöm a válaszokat 💕😄💗👊

#fogyás #tokeletealak
2014. júl. 7. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
+ hetente 4 szer rubint rekara tornázom
2014. júl. 7. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:

10 kiló sok, 7-re van esély egy átkozottul jó diétával. Neked kb kell minimum 110 g fehérje (csirkemell, tojás) 130 g szénhidrát (rizs, zabpehely, stb) és sok párolt zöldség (brokkoli, répa, karfiol stb) Semmi tejtermék és gyümölcs. 3 liter tiszta viz, edzés után azonnal magas fehérjetartalmú tejsavó fehérje, multivitamin. A fenti kaja elosztva 5-6 étkezésre.

Végül is gondolom az a célod hogy a zsír leolvadjon és ki körvonalazódjanak finoman az izmaid.

Ha kevés fehérjét viszel be leépülnek az izmaid mert a tested azt bontja meg először, ezért fontos a fehérje mindennek előtt. Ha jól van belőve a szénhidrát tehát deficitben van akkor ezzel rákényszeríted a tested hogy a zsírból nyerje a további szükséges energiát. Bár izmot is veszítesz egy ilyen szálkásító diétával, de csak keveset és bomba alakod lesz, mert jól fogysz.


A gáz akkor van amikor kevés a fehérjebevitel, gyengeség és izomleépülés van és löttyedt lesz a test, fenék, mell. Annak ellenére hogy nyomod az edzést. Szerintem az edzés jó amit kitaláltál nekem szimpatikus ez az összetett mindent átmozgató dolog :) Nagy eséllyel igen csak jó alakod lesz augusztus végére. Mit mondhatnék még :) sok sikert :)

2014. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 😘😍
2014. júl. 7. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
177cm-hez szvsz túl kevés az 57kg, fogyás helyett inkább sporttal formáld a tested.
2014. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sportolom, atlétikázom heti 3-4 edzesem van csak most pihenőt adott az edző es ez 2 honap de felszedtem 8 kg-ot
2014. júl. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!