Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz ez milyen elképzelés?

Fogyáshoz ez milyen elképzelés?

Figyelt kérdés

Nos,életmódot szeretnék váltani meg persze fogyni is nem csak esztétikai okokból hanem hogy mozogni is könnyebb legyen 160 cm vagyok 58.7 kg-val.....az alapanyagcserém 1440 kcal ezt feltétlen megeszem nincsenek olyan nagyon tiltott ételek mindenből eszem de csak mértékkel és kalóriát számolok...van itthon ilyen Leg Trainer,hasizomerősítő,és csípőre kondigép...napi legalább 1 óra torna változatosan nem mindig kondi géppel...ha tehetem gyalog járok mindenhova és elkezdek futni előszőr csak 10 perc aztán folyamatosan emelem hogy hozzászokjak a terheléshez...emelett még sokat játszok a kutyánkkal meg az öcsémmel (foci,kosár stb.) Szerintetek így leadhatok olyan 6-7 kg-t mennyi idő alatt? És ez az elképzelés jó?

14/L


2014. júl. 9. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és fehér kenyér helyett teljes kiörlésűt meg vidéken lakunk és van az udvarunkon gyümölcsfák meg a kertben zöldségek
2014. júl. 9. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb jó. Csak arra figyelj hogy 100g fehérje meglegyen (csirkehús, tojás) naponta és 120-140g szénhidrát (rizs, t.k kenyér, zabpehely), plusz zsíradék (olíva vagy hidegen sajtolt napraforgó stb), vitamin és annyi zöldség amennyi megy. 2-3 liter víz. Kemény edzés, hogy fájjon. Edzés után azonnal fehérje hogy ne épüljön le az izom. 3 hónap és 6-7 kilóval kevesebb vagy. Egészségesen és jó arányokkal, szép bőrrel és szép testtel.
2014. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És napi 5-6x-ri étkezésre lebontva a fenti mennyiség.
2014. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az elképzelés.:)tarthatónak tűnik:D
2014. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 1. rendben megfogadom :)
2014. júl. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!