Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Logo hasra torna gyakorlatok?

Logo hasra torna gyakorlatok?

Figyelt kérdés
aerobikozom illetveb bicajozom, gorkorizom de a derekrol lejebb ment a háj, viszont a hasam elkezdett lógni.kellene kiegeszito torna vagy valamilyen mozgas ami erre a részre iranyul fokeppen.ebben kérek segítséget.
2014. júl. 9. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Növeld a fehérje bevitelt, csökkentsd a szénhidrátot, zöldség, multivitamin.

https://www.youtube.com/watch?v=DY9vo1Syt_4

2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A fehérjetöbblet is hízlal. Csak mértékékkel egyél mindenből. Sport nélkül is lemegy a has-...én vagyok rá a példa.
2014. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a te hasadon semmi sem segít...
2014. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miert ne segitene? tornazok eleget, nem a lusta fajtábol vagyok
2014. júl. 10. 00:38
 5/12 anonim ***** válasza:
de egy mangalica vagy...
2014. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
meg szerencse h IT zseni vagyok kideritem IP cimedet oszt megnezem hogy te mennyire vagy tokeletes.
2014. júl. 10. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon megijedtem...nem tudsz te semmit se megnézni föleg nem a gép IP-jét de azért hajrá, kíváncsi vagyok sikerül-e :DDD
2014. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csodálkoznál hogy milyen konnyen meg tud az ember dolgokat, attol meg h kis taknyos fiucska vagy hozzamkepest es nem tudsz hizni attol lehetne annyi eszed hogy tiszteled amásikat vagy porul jarsz hamar.
2014. júl. 11. 09:32
 9/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele... :) nekem is ez volt miután lefogytam, fél évvel ezelőtt én yt-n találtam ilyen has edzést meg mellé felülést,húzódzkodást csináltam és rendbe jött már aránylag kezd kockásodni lassan :P
2014. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
felulésre en is talaltam edzeseket, demindenhol azt olvasom, hogy ha van zsír a hason akkor felesleges feluleseket csinalni
2014. júl. 13. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!