Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bizonyos testrészeken később...

SzZsD kérdése:

Bizonyos testrészeken később indul be a fogyás? Ez előfordulhat?

Figyelt kérdés

2013 első felében 114 kilóról lefogytam 102 kilóra(diétás étrend, zsírégető tabletta, sok mozgás- Viszonylag gyors fogyás volt), de sajnos feladtam , átestem a ló túloldalára és felhíztam 121 kilóra visszahíztam szépen lassan. Most 2014 elején újra belevágtam a fogyókúràba 121-ről lefogytam 103-ig (nem szedek tablettát, keveset mozgok csak az étrendemen csökkentettem). Amit észrevettem (fotók alapján is) až arcom majdnem ugyanolyan zsíros és pufók maradt mint 121 kilósan . Na most amikor 2013-ban fogyóztam és lementem 102 kilóra akkor až arcom is nagyon szépen fogyott a testemmel eggyütt. Ennek nem értem až okát..

Pár tippem van:

Mivel a második fogyókúrám alatt(tudom hiba volt) keveset ettem nagyon és nem is mozgok ezért előbb až izomzatom épűl le és csak később fog a zsír lemenni a testemről,

A második fogyókúrám alatt rendszeresen iszok kávét tejjel és 2-3 cukorral, míg až első kúrámnál mellőztem.


Lehetséges ez?

21/F



2014. márc. 26. 21:00
 1/4 VWXYZZS ***** válasza:
Lehetséges.
2014. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Benne lehet ez, mert én januárban kezdtem el fogyózni nagy elhatározás után. Már tavaly nyáron elkezdődött amikor elkezdtem dolgozni és kevesebbet nassolni. Most vagyok 98 kiló én is 122 ről indultam. Tavaly augusztus óta megy ez igazából, november végén voltam 112 kiló. December végén 112 kilóval kezdtem fogyni, javarészt mozgással tehát több mínusz kilóm lenne de ugye izmosodtam is, ez sajnos munkámmal is jár, de lényegében már sokat ledobtam ez idő alatt és ez így jó is.

Na most akik ritkábban látnak ők észrevették elsősorban az arcomon változtam egy picit, meg a combomon. De javarészt a derekamon, alhasamon látszik jobban a változás, ott nyúlik legjobban a bőröm, nadrágjaim már esnek le rólam még az is ami tavaly ilyenkor már egyáltalán nem jött rám, most meg már azt is csak övvel tudom felvenni hogy ne essen le rólam.

A hasamról annyira még nem ment le meg az oldalamról sem, de ugye a bőrömön a vöröses csíkok teljesen eltűntek. És ahogy nézem magam a tükörbe látható hogy laposabb a hasam is. De a legtöbb a derekamról és a combomról ment le eddig ami nagyon észrevehető.



Szóval lehetséges ez nálad, is meg olvastam is valahol hogy nincs helyi zsírégetés de a fogyás ugye arányosan működik mindenhonnan csak van amikor egy testrészről hirtelen több megy le mint máshonnan, de ez nem helyi zsírégetéshez tartozik mert könnyen lehet ha a karjaid nem mozgatod annyira meg mint a lábaid akkor onnan megy le sok, de ez csak példa, ne alapozzon senki erre.

2014. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az arányosság miatt szerintem. Legalábbis nálam így van. 8 centi mínusz derékból, és 6 centi mínusz csípőből már lement nekem, de a mellem még mindig ugyanakkora:D majd idővel az is lemegy. Legalábbis nagyon remélem.


Amit te írsz az is lehetséges szerintem. Az is számít hogy hány éves az ember...például.

2014. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eőször arcomon látszik meg a változás, úgyhogy valamilyen szinten szerencsés vagyok (másik oldalról még a -10 kiló se látszik meg a combomon)... De ismertem olyat is, aki lefogyott 20 kilót és az arca ugyanolyan volt. (Így is volt rajta még egy másik 20as). Szóval ez személy függő. De ajánlom a mozgást. Az feszesíti a bőrt igazán. Főleg mivel nagy súlyról fogysz és relatíve elég gyorsan fontos, hogy elkezdj mozogni. Ne ess túlzásba, kezd heti 3x30perccel.
2014. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!