Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsabban szeretnek fogyni...

Gyorsabban szeretnek fogyni 5-6 kilot! Tudnatok par tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Szeretnek 5-6 kilot fogy hasrol es combrol. Erre ra kell nekem is dolgozni tudom de szeretnek egy olyan kapszulat talalni ami hasznal es nem mereg draga! Tudnatok ilyen kapszulat alyanlani? Vagy dietat fogyokurat ami nem olyan brutalis? Es az alakom formalasaval is 3lfogadnek par tanacsot!

Elore is koszonom!

Haehet normalis kommenteket kerek!


2014. júl. 10. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

vágd le a lábad, biztos 5-6 kiló felett van.

Tehát előbb kellett volna gondolkodni, nincs ilyen kapszula.

2014. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok, úgy hívják sárga kapszula. Mondok még jobbat, ingyen van! A google elárulja, mi is az.
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Esténként elalvás előtt csináljl egy pár gugolást és fekvőtámaszt..hétről hétre növeld a gugolások és fekvőtámaszok számát...nekem 100 százalékosan bevált :-)
2014. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kapszula és helyi fogyás sincs. Váltsd életmódot és mozogj.
2014. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan és mozogj, léteznek zsírégető szerek, de mozgás és normális étrend nélkül semmit nem érnek.
2014. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne is ilyen túl szép lenne hogy igaz legyen: nem drága, nem durva, de hatásos. Ebből szerintem max kettő lehetséges egyszerre (de én nem tudok ilyenről).
2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!