Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belső combról fogyni?

Belső combról fogyni?

Figyelt kérdés

Eleg a heti 5x30 perc futás? Milyen gyakorlatokat tudtok? Tudom, hogy nincs helyi fogyás.

14/L



2014. júl. 17. 11:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Diéta!
2014. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
51%
Igen ez nagyon népszerű mondat, hogy nincs helyi fogyás, valószínúleg igaz is, de ha én mostantól mindennap edzenék 30 percet csak a hasizmomra az igen hamar meglátszana, 2 hét alatt biztosan, mondjuk nincs rajtam nagy súlyfelesleg. És ez a belső combnál ugyanúgy működik, kezdj el belső comb és comb gyakorlatokat végezni, esetleg némi feneket is. Belső combra nekem teljesen megfelel az a gyakorlat, amikor hanyatt fekszem felemelem a lábaimat és "tárogatok", mondjuk én lábsúllyal csinálom és a tempót is váltogatom, van több dvd-m is hozzá. A futást én nem nagyon szeretem, én is csináltam, semmit nem változtatott az alakomon, kicsit felesljeges időpocsékolás, bár az állóképességet biztosan nagyon jól növeli, de ha nem ez a cél, akkor lehet, hogy érdemesebb lenne taposógépet használni, vagy legalább biciklizni, még az is szebben formálja a combot.
2014. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Nem fogsz csak belső combról fogyni és napi 30000 felüléstől sem lesz látható a kockás hasad! Nagyon nem!


Először is DIÉTÁs étrend, ahogy az első mondja, ha többlet kalóriában vagy soha nem fogsz fogyni ! A neten sok oldal tele van mit ehetsz diéta alatt és mennyi fehérje mennyi szénhidrát legyen naponta.

A futás, biciklizés jó, de mellé kellene erősítő gyakorlat is! Ha van lehetőséged konditerembe elmenni, akkor ott könnyebb .


Gondolom azért nem csak fogyni akarsz, hanem megtartani egy formás alakot!

2014. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Ez nem egy "népszerű mondat" hanem tudományosan így működik a test!

Az meg hogy mikor látszik meg az izomépítő munka az a zsírrétegtől is függ a testen hogy mennyi van!

Egy pocakos de nem dagad disznó ember nyomhat évekig felüléseket ha nem diétázza le a zsírt kocka hasa az lesz tőle csak épp a nagy zsírréteg alatt!

2014. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Most már kb. 1 eve egészségesen eszek, és par napja próbálok kevesebbet is enni, tehát pl. unalmamban nem eszek.

2014. júl. 17. 12:46
 6/40 anonim ***** válasza:
38%
3 Igazából nem tudom, hogy ezt a hülyeséget miért kell terjeszteni, hogy nem lehet bizonyos testrészekről fogyni, vagy azokat formálni. Amikor újrakezdtem az edzést kb. 4 alkalom után már abszolút látható volt az edzés hatása, én külön edzek comb-fenékre és karra-hasra, ezt váltogatom. Ilyen kevés edzéstől is megemelkedett a fenekem, keményebb és kerekebb lett, mondjuk ezek kétórás edzések, viszonylag nagyobb súllyal, lábsúllyal, szalaggal. A férjem is azonnal észrevette a változást, pedig nem is tudta hogy elkezdtem edzeni. A belső combom, ami szinte lógott a 4 alkalom után feszes lett és látványra nagyobb, tömörebb, izmosabb. Lehet, hogy én vagyok a csodagyerek és tény, hogy nincsenek rossz adottságaim, de igenis meg lehet csinálni, egyáltalán nem diétáztam közben, fehérjeturmixot ittam edzés után. Egyébként nekem inkább később nehéz tartani az edzéseket, mert akkor már nincs sok fejlődés, csak szinten tartás és az unalmasabb. Persze nekem nem fogyni kellett, hanem izmosodni, de mindenki azzal ijesztgetett, hogy ez így lehetetlen, meg sok idő, meg megfelelő étrend, hát nem bizonyultak annyira igaznak ezek az állítások.
2014. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

# 6

Erre amit leírtál válaszoltam az előző válaszomba de úgy tűnik nem tűnt fel!

2014. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

# 6

De elmagyarázom ha nem volt érhető!

Az izom építés és a zsírból fogyás az két külön dolog!

Egy izmosabb emberen nem annyira látszik meg ugyan annyi zsír tömeg mint mondjuk akin sokkal kevesebb izom van mert egész nap "nem csinál semmit"!

Azzal hogy te elkezdtél edzeni bedurrantak az izmaid és LÁTVÁNYRA fogytál, nem biztos hogy zsír%-ba is!


De nem fogok itt vitatkozni én ezeket külön ezekről szóló könyvekbe olvastam de ha neked nem teszik akkor szabadalmaztasd a te elméleted...

2014. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
8 Nem akarok én szabadalmaztatni semmit, de konkrétan a nők kedvét veszitek el a mozgástól, ezekkel a hülyeségekkel. Az az igazság, hogy baromira leszarom, hogy mennyi a testzsír%-om, jobban nézek ki sokkal és nekem és azt hiszem a legtöbb nőnek ez számít. Nyilván ha a kérdező 150 kg akkor tényleg nem lesz sokkal szebb a hasa a felülésektől, de egészségügyi szempontból még így is érdemes csinálnia. Nem kell mindent túlkomplikálni, ráadásul 14 éves, sokkal könnyebben tud fogyni, alakot formálni ilyen fiatalon.
2014. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés és gyakorlattól fogyás márpedig NINCS, akár tetszik, akár nem! Inkább neked nem kéne hülyeségeket terjesztene, az egy kicsit lelombozóbb, ha a sok hülye beígéri neki, hogy "jaj hát felülésezz és akkor majd lefogy a hasad", elkezdi, és nem történik semmi. Az, hogy te mit tapasztaltál, és annak a magyarázata két külön dolog. Végig izmosodásról beszélsz, miközben nem arról van szó. A vizuális megítélés is egy más tészta, fordult már elő a világtörténelem folyamán, hogy valaki tévesen ítélte meg a testét... minden bizonnyal nálad sem történt olyan változás, ami amúgy ne lett volna várható. A bizonygatásod meg hiteltelen.


Ha valaki elkezd edzeni egy adott testrészt, az ottani izom elkezd erősödni. Ha van tápanyag, akkor tud is rendesen, ha nincs, akkor el is katabolizálhat lassan. Az izom felett levő zsírnak _semmi_ köze nincs az izomhoz, a zsírraktár inkább egy fürdőkádra hasonlít, ha kivesszük a dugót, kb egyenletesen tűnik el. Egyéni genetikai különbségek persze lehetnek, hogy kinek honnan kissé jobban vagy kevésbé, és minél extrémebb ez a különbség, annál kevesebb van belőle. Tehát ha mégis valami extrémet tapasztalt, abból sem lehet általános következtetést levonni.


Ha lenne helyi zsírégetés, akkor a következők lennének:

- aránytalanul zsíros emberek lennének mindenütt, hiszen sokan megpróbálkoznak ezzel a marhasággal.

- a kövér emberek arca sovány lenne a sok rágástól

- a kövér irodisták ujjai soványak lennének a sok gépeléstől

- nem lehetne edzés mellett hízni, mert ha egy gyakorlat eltünteti a zsírt, akkor mikor gondolja meg magát, hogy inkább mégsem? nem lehetnének behízott edző emberkék.


A 'nem diétázom' is egy hiteltelen dolog. A tested érzékeli, hogy kéne még energia, és éhesebb leszel. Nem tudatosan, de elkezdesz máshogy, másmennyit enni az edzés hatására, és hiába mondod, hogy nem változott a kajád, tévedsz. Kivéve, ha addig és azután is grammrapontosan ugyanazt eszed, és erről bizonyíték is van.

2014. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!