Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pilates torna? Lehet vele...

Pilates torna? Lehet vele fogyni vagy csak alakot formál?

Figyelt kérdés
A bőrt feszesíti?
2010. jan. 8. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogyni diétával lehet, a mozgás csak ráadás. A bőr akkor feszül, ha alatta kitölti az izom... Hány kiló vagy, milyen magas?
2010. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és 105-110 között vagyok
2010. jan. 8. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Fogyni diétával lehet, a bőr meg akkor feszes ha kitölti alatta "valami" Az izomtól szebb, mert a zsír elég gáz :D

Hány kiló vagy?

2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pilateselek és egy keveset mindenképp lehet fogyni vele, de a zsírégetéshez gyorsabb mosgás kell. Illetve a pilateselést egy idő után megszokják az izmok mint minden mozgásformát, ezért ha kombinálod, csak akkor biztos a siker. Sok szerencsét :)
2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Férfi, nő?

Amúgy tök mindegy, ekkora súlynál már... Kőkemény életmódváltás, meg kell tanulni táplálkozni. Holmi pilates-es bohóckodás nem ér semmit...

2010. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb diéta viszont ellentétben a naponta feltalált sok csodaszer helyett az, ha kiszámolsz mindent amit eszel és mindent amit iszol egyedül a víz, és a cukor és mézmentes tea nem számít. Egyél napi 1200 kalóriát hidd el én is fogytam több mint 15 kilót most 60 kg vagyok:)
2010. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez az egyél 1200 kalóriát, ez hülyeség... 110 kilósan ne egyen, mert az neki koplalás!!! Több kell, és baromira nem mindegy, hogy miből viszi be, hányszor eszik egy nap, stb,stb,stb,stb. Ez tudomány... táplálkozástudománynak hívják. Nem ilyen egyszerű, hogy ennyi kalória és kész.
2010. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

lány vagyok

és akkor mit csináljak? mármint hogy diétázzak? a 90 naposra gondoltam

2010. jan. 8. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Veszel szépen egy táplálkozás tudományi könyvet, vagy akár olyat is lehet amit testépítőknek csinálnak... Abból szépen megtanulod mi hogyan működik, és attól fogva fogod tudni mit mivel mikor lehet enni. Ha erre lusta vagy, akkor sosem fogsz lefogyni. Megcsinálod ezt a 90 napost, és utána? 91. nap? Tanulj meg táplálkozni... fehérjék, szénhidrátok, zsírok, mi mire való, anyagcsere, mi az, mire jó, miért legyen gyors, hogyan kell gyorsítani. Miért bont a szervezet izmot elsőként, és hogyan lehet elérni, hogy ne ezt tegye, hanem zsírt használjon... stb.stb.stb. Ezeket mind megtanulhatod egy jó könyvből... És akkor soha többé nem kell vaktában próbálkozni különféle idióta fogyókúrákkal
2010. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
oké köszi.és mellé nem csinálhatom a pilatest hanem inkább mást?
2010. jan. 8. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!